Schalke 04 wint voor het eerst sinds januari weer eens
GELSENKIRCHEN (ANP) - Het zwalkende Schalke 04 heeft voor het eerst sinds januari weer eens een officieel duel gewonnen. Vierdeklasser 1. FC Schweinfurt 05 verloor met 4-1 in de tweede ronde van de DFB Pokal, de Duitse bekercompetitie.
Tot schrik van de club uit Gelsenkirchen kwam de amateurploeg op voorsprong via Martin Thomann. Vedad Ibisevic en Alessandro Schöpf brachten Schalke voor rust aan de leiding. Toch bleef Schalke nerveus, zeker toen Schweinfurt een penalty kreeg. Doelman Ralf Fährmann voorkwam de gelijkmaker. Benito Raman en opnieuw Schöpf zorgden voor grote opluchting bij de Bundesliga-club door de wedstrijd te beslissen met hun goals.
In de Duitse topcompetitie is Schalke al 22 duels zonder overwinning. De ploeg van trainer Manuel Baum staat met twee punten voorlaatste. De dramatische reeks kostte eerder trainer David Wagner zijn baan.
Het duel werd vanwege de coronaregels in de Veltins-Arena, thuisbasis van Schalke, gespeeld.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
17 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
1 dag geleden