Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schalke 04 voorkomt negatief record dankzij spits Hoppe

Schalke 04 voorkomt negatief record dankzij spits Hoppe

BERLIJN (ANP) - Schalke 04 heeft het negatieve record van Tasmania Berlin uit 1965-1966 kunnen voorkomen. De geplaagde club uit Gelsenkirchen won in de Bundesliga dankzij onder meer drie goals van Matthew Hoppe met 4-0 van Hoffenheim en voorkwam zo de 31e wedstrijd op rij zonder zege, zodat Tasmania Berlin 'recordhouder' blijft. Het is de eerste competitiezege voor Schalke sinds 17 januari vorig jaar.

Trainer Christian Gross zag zijn ploeg vlak voor rust op voorsprong komen via de Amerikaan Hoppe. De 19-jarige aanvaller schoot op aangeven van Amine Harit de bal langs doelman Oliver Baumann. In de tweede helft maakte Hoppe meteen zijn tweede Bundesligatreffer. Hij kreeg opnieuw een steekpass van Harit, omspeelde de doelman en schoot binnen. Zes minuten later maakte hij het feest compleet met zijn derde goal. Harit, al goed voor drie assists, maakte zelf de 4-0 tegen Hoffenheim, waar Melayro Bogarde de hele wedstrijd speelde.

Schalke had dit seizoen nog niet gewonnen in de competitie en ontsloeg al twee trainers. Huub Stevens fungeerde kort als interim-trainer, totdat Gross werd aangesteld.

Schalke droeg de laatste plaats in de Bundesliga over aan FSV Mainz. De ploeg van Jean-Paul Boëtius en Jeremiah St. Juste verloor met 2-0 van Eintracht Frankfurt door twee benutte strafschoppen van André Silva en heeft met 6 punten nu 1 punt minder dan Schalke.

Tasmania Berlin blijft door de zege van Schalke 04 recordhouder met 31 wedstrijden op rij zonder zege in de Bundesliga. De club deed dat ook nog in één seizoen, het enige seizoen dat Tasmania uitkwam op het hoogste niveau in Duitsland.

Meer uit Voetbal

Real klopt Atlético en treft opnieuw Barcelona in finale Supercup

JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.

2 uur geleden
Paris Saint-Germain wint Franse Supercup voor vierde keer op rij

KOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.

2 uur geleden
Brazilië en Frankrijk kiezen met oog op WK voor oefenduels in VS

NEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.

4 uur geleden
Heracles huurt Zweedse middenvelder Ahlstrand van St. Pauli

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.

6 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus bij geplaagd Tottenham drie maanden aan de kant

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.

7 uur geleden
PSV neemt Belgisch recordinternational over van Leicester City

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.

8 uur geleden
Mourinho verplicht spelers Benfica op trainingscomplex te blijven

LISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.

8 uur geleden