Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schalke 04 rekent voorlopig niet op Huntelaar

Schalke 04 rekent voorlopig niet op Huntelaar

GELSENKIRCHEN (ANP) - Het aantrekken van Klaas-Jan Huntelaar heeft Schalke 04 tot nu toe weinig opgeleverd. De Nederlandse aanvaller kwam half januari over van Ajax, maar speelde sindsdien slechts tien minuten voor de club uit Gelsenkirchen, waarvoor hij eerder zeven seizoenen uitkwam. Schalke 04 meldt woensdag dat de 37-jarige Huntelaar voorlopig niet beschikbaar is.

"Vanwege een spierblessure zal Klaas-Jan Huntelaar voorlopig een individueel trainingsprogramma afwerken", meldt de club, die laatste staat in de Bundesliga. "Club en speler zullen er alles aan doen dat Klaas-Jan het team weer op het veld kan helpen."

Zonder Huntelaar, die alleen op 30 januari tegen Werder Bremen even meedeed, speelde Schalke zaterdag met 0-0 gelijk bij Union Berlin. De ploeg van coach Christian Gross heeft 9 punten achterstand op de 16e plek die recht geeft op promotie/degradatieduels.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

4 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

4 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

5 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

7 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

8 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

10 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

10 uur geleden