Schalke 04 rekent voorlopig niet op Huntelaar
GELSENKIRCHEN (ANP) - Het aantrekken van Klaas-Jan Huntelaar heeft Schalke 04 tot nu toe weinig opgeleverd. De Nederlandse aanvaller kwam half januari over van Ajax, maar speelde sindsdien slechts tien minuten voor de club uit Gelsenkirchen, waarvoor hij eerder zeven seizoenen uitkwam. Schalke 04 meldt woensdag dat de 37-jarige Huntelaar voorlopig niet beschikbaar is.
"Vanwege een spierblessure zal Klaas-Jan Huntelaar voorlopig een individueel trainingsprogramma afwerken", meldt de club, die laatste staat in de Bundesliga. "Club en speler zullen er alles aan doen dat Klaas-Jan het team weer op het veld kan helpen."
Zonder Huntelaar, die alleen op 30 januari tegen Werder Bremen even meedeed, speelde Schalke zaterdag met 0-0 gelijk bij Union Berlin. De ploeg van coach Christian Gross heeft 9 punten achterstand op de 16e plek die recht geeft op promotie/degradatieduels.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
40 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.
41 minuten geledenSYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.
2 uur geledenDALLAS (ANP) - Het WK voetbal zal als gepland doorgaan in 2026, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft operationeel directeur Heimo Schirgi van de FIFA gezegd. "Op een gegeven moment zullen we een oplossing vinden en zal het WK uiteraard doorgaan. Het WK is te groot. We hopen ook dat iedereen die zich heeft gekwalificeerd, kan meedoen", zei Schirgi tijdens een bijeenkomst in Dallas.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - Twee voetballers zijn levenslang geschorst in de Verenigde Staten omdat ze hebben gegokt op wedstrijden in de Major League Soccer (MLS). Het zijn de Ghanees Yaw Yeboah en Derrick Jones, een Amerikaan die is geboren in Ghana. Yeboah speelde interlands voor Ghana en is oud-speler van FC Twente.
6 uur geledenCANBERRA (ANP) - Australië heeft vijf Iraanse voetbalsters een humanitair visum verstrekt. De speelsters vroegen asiel aan nadat ze voorafgaand aan een wedstrijd in Australië vorige week niet meezongen met het Iraanse volkslied. Dat werd in Iran gezien als daad van verzet tegen de islamitische republiek, waarna de vijf in Iraanse staatsmedia werden neergezet als verraders.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.
16 uur geleden