Schalke 04 rekent voorlopig niet op Huntelaar
GELSENKIRCHEN (ANP) - Het aantrekken van Klaas-Jan Huntelaar heeft Schalke 04 tot nu toe weinig opgeleverd. De Nederlandse aanvaller kwam half januari over van Ajax, maar speelde sindsdien slechts tien minuten voor de club uit Gelsenkirchen, waarvoor hij eerder zeven seizoenen uitkwam. Schalke 04 meldt woensdag dat de 37-jarige Huntelaar voorlopig niet beschikbaar is.
"Vanwege een spierblessure zal Klaas-Jan Huntelaar voorlopig een individueel trainingsprogramma afwerken", meldt de club, die laatste staat in de Bundesliga. "Club en speler zullen er alles aan doen dat Klaas-Jan het team weer op het veld kan helpen."
Zonder Huntelaar, die alleen op 30 januari tegen Werder Bremen even meedeed, speelde Schalke zaterdag met 0-0 gelijk bij Union Berlin. De ploeg van coach Christian Gross heeft 9 punten achterstand op de 16e plek die recht geeft op promotie/degradatieduels.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
21 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
2 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
19 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
1 dag geleden