Schalke 04 ontslaat trainer Wagner
GELSENKIRCHEN (ANP) - Schalke 04 heeft trainer David Wagner na twee competitiewedstrijden ontslagen. Dat maakte de voetbalclub uit Gelsenkirchen zondagochtend bekend via een verklaring. De 48-jarige Wagner was sinds de zomer van 2019 in dienst.
Schalke 04 verloor zaterdag op eigen veld met 3-1 van Werder Bremen, dat afgelopen seizoen maar net aan degradatie ontsnapte. De club begon het seizoen met een pijnlijke 8-0-nederlaag tegen Bayern München.
"We hadden allemaal gehoopt dat we samen met Wagner de zaken op sportief gebied konden veranderen. Helaas leverden de eerste twee speeldagen van het nieuwe seizoen niet de gewenste resultaten op", verklaart directielid Jochen Schneider.
"We hebben daarom besloten om qua personeel een nieuwe start te maken. Ondanks de tegenvallende resultaten was deze beslissing voor ons allesbehalve eenvoudig. Mijn dank gaat uit naar Wagner en zijn assistenten, die er elke dag alles aan deden om Schalke 04 weer aan succes te helpen."
Vorig seizoen eindigde Schalke 04 teleurstellend als twaalfde.
Schalke 04 meldt dat er de komende dagen nieuws komt over de opvolging van Wagner.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.
9 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
12 uur geleden