Schalke 04 ontslaat trainer Wagner
GELSENKIRCHEN (ANP) - Schalke 04 heeft trainer David Wagner na twee competitiewedstrijden ontslagen. Dat maakte de voetbalclub uit Gelsenkirchen zondagochtend bekend via een verklaring. De 48-jarige Wagner was sinds de zomer van 2019 in dienst.
Schalke 04 verloor zaterdag op eigen veld met 3-1 van Werder Bremen, dat afgelopen seizoen maar net aan degradatie ontsnapte. De club begon het seizoen met een pijnlijke 8-0-nederlaag tegen Bayern München.
"We hadden allemaal gehoopt dat we samen met Wagner de zaken op sportief gebied konden veranderen. Helaas leverden de eerste twee speeldagen van het nieuwe seizoen niet de gewenste resultaten op", verklaart directielid Jochen Schneider.
"We hebben daarom besloten om qua personeel een nieuwe start te maken. Ondanks de tegenvallende resultaten was deze beslissing voor ons allesbehalve eenvoudig. Mijn dank gaat uit naar Wagner en zijn assistenten, die er elke dag alles aan deden om Schalke 04 weer aan succes te helpen."
Vorig seizoen eindigde Schalke 04 teleurstellend als twaalfde.
Schalke 04 meldt dat er de komende dagen nieuws komt over de opvolging van Wagner.
Meer uit Voetbal
OVIEDO (ANP) - Spanje heeft ook de derde wedstrijd in de groepsfase van de Nations League gewonnen. In Oviedo versloeg de Europees en wereldkampioen Tsjechië met 3-1.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - Thijs Dallinga heeft tijdens een oefenwedstrijd van zijn ploeg 1. FC Köln een kruisbandblessure opgelopen. De aanvaller zal daardoor voor langere tijd niet inzetbaar zijn, meldde zijn Duitse werkgever.
3 uur geledenPORTO (ANP/AFP) - De Portugese international Bruno Fernandes heeft gezegd dat teamgenoot Cristiano Ronaldo voor altijd het grootste symbool van het Portugese nationale team is. De voetballer van Manchester United riep een dag voor de Nations League-wedstrijd tegen Noorwegen op tot eenheid, na tumultueuze dagen na het weglopen van Ronaldo uit de selectie.
3 uur geledenRIJEKA (ANP) - Engeland heeft de tweede overwinning op rij geboekt in de Nations League. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel overklaste Kroatië in eigen huis en won met 7-0. Bij rust bedroeg de marge al vier doelpunten.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn rentree gemaakt op het trainingsveld bij FC Barcelona. De 29-jarige middenvelder deelde zaterdag via Instagram een serie foto's van zichzelf op een veld bij het trainingscomplex van zijn club.
7 uur geledenBAČKA TOPOLA (ANP/AFP) - De persconferentie van bondscoach Heimir Hallgrímsson van Ierland in aanloop naar de tweede Nations League-wedstrijd tegen Israël is zaterdag vroegtijdig stilgelegd. Dat gebeurde na een beschuldiging van een Israëlische journalist aan het adres van bondscoach Hallgrímsson.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De vele doelpunten die het Nederlands elftal tegenkrijgt, zijn binnen de selectie steeds meer een thema. Dat vertelde international Denzel Dumfries, een dag voor de ontmoeting met Servië in Eindhoven in de Nations League.
8 uur geleden