Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schalke 04 ontslaat trainer Wagner

Schalke 04 ontslaat trainer Wagner

GELSENKIRCHEN (ANP) - Schalke 04 heeft trainer David Wagner na twee competitiewedstrijden ontslagen. Dat maakte de voetbalclub uit Gelsenkirchen zondagochtend bekend via een verklaring. De 48-jarige Wagner was sinds de zomer van 2019 in dienst.

Schalke 04 verloor zaterdag op eigen veld met 3-1 van Werder Bremen, dat afgelopen seizoen maar net aan degradatie ontsnapte. De club begon het seizoen met een pijnlijke 8-0-nederlaag tegen Bayern München.

"We hadden allemaal gehoopt dat we samen met Wagner de zaken op sportief gebied konden veranderen. Helaas leverden de eerste twee speeldagen van het nieuwe seizoen niet de gewenste resultaten op", verklaart directielid Jochen Schneider.

"We hebben daarom besloten om qua personeel een nieuwe start te maken. Ondanks de tegenvallende resultaten was deze beslissing voor ons allesbehalve eenvoudig. Mijn dank gaat uit naar Wagner en zijn assistenten, die er elke dag alles aan deden om Schalke 04 weer aan succes te helpen."

Vorig seizoen eindigde Schalke 04 teleurstellend als twaalfde.

Schalke 04 meldt dat er de komende dagen nieuws komt over de opvolging van Wagner.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Engeland waarschuwt voor felle openingsfase van Mexico

MEXICO-STAD (ANP/Belga) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland heeft zijn spelers voorbereid op een intens begin van de wedstrijd in de achtste finales van het WK tegen gastland Mexico. "De eerste 15 à 20 minuten worden voor ons het zwaarst", keek de Duitse trainer vooruit naar het duel in het Aztekenstadion in Mexico-Stad, dat plaatsvindt in de nacht van zondag op maandag.

32 minuten geleden
Mbappé prijst ploeggenoten die hoofd koel hielden tegen Paraguay

PHILADELPHIA (ANP/DPA) - De Franse aanvoerder Kylian Mbappé heeft zijn ploeggenoten geprezen, omdat ze het hoofd koel wisten te houden bij de 1-0-zege in de achtste finale van het WK op Paraguay. De vedette benadrukte echter dat zij ook weten hoe ze lelijk moeten spelen.

57 minuten geleden
Tuchel noemt verdediger James onzeker voor WK-duel met Mexico

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan in de achtste finale van het WK tegen gastland Mexico mogelijk nog niet beschikken over Reece James. De rechtsback ontbrak op de laatste training van het Engelse elftal voorafgaand aan het duel in het Aztekenstadion, in de nacht van zondag op maandag (02.00 uur Nederlandse tijd).

1 uur geleden
Frankrijk verslaat Paraguay en treft Marokko in kwartfinales WK

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk speelt donderdag (22.00 uur Nederlandse tijd) in de kwartfinales van het WK voetbal in Boston tegen Marokko. Het elftal van bondscoach Didier Deschamps won in de nacht van zaterdag op zondag in de achtste finales van Paraguay met 1-0. De Franse spits Kylian Mbappé besliste het duel in Philadelphia twintig minuten voor tijd met een rake strafschop.

9 uur geleden
Renard na twee WK-duels alweer klaar als bondscoach van Tunesië

TUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).

12 uur geleden
Frankrijk met 'grote vier' in aanval op WK tegen Paraguay

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk begint met Kylian Mbappé, Bradley Barcola, Michael Olise en Ousmane Dembélé in de voorste linie aan de achtste finales van het WK voetbal tegen Paraguay. De winnaar van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium speelt in de kwartfinales tegen Marokko.

12 uur geleden
Ounahi helpt Marokko met twee doelpunten naar kwartfinales WK

HOUSTON (ANP) - Marokko heeft zich als eerste land geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De formatie van bondscoach Mohamed Ouahbi, die in de vorige ronde na strafschoppen won van het Nederlands elftal, versloeg in Houston na een matige wedstrijd medegastland Canada met 3-0.

12 uur geleden