Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schalke 04 met trainer Kramer terug de Bundesliga in

Schalke 04 met trainer Kramer terug de Bundesliga in

GELSENKIRCHEN (ANP) - De Duitse voetbalclub Schalke 04 gaat met Frank Kramer als nieuwe trainer de Bundesliga in. De 50-jarige Duitser ondertekende een contract voor twee jaar bij de ploeg uit Gelsenkirchen. Kramer werd in april ontslagen bij Arminia Bielefeld, dat uiteindelijk degradeerde uit de Bundesliga.

Kramer is komend seizoen wel weer actief op het hoogste niveau in Duitsland. Schalke 04 degradeerde vorig jaar uit de Bundesliga, maar wist als kampioen van de tweede divisie direct een terugkeer af te dwingen. Kramer krijgt als opdracht om Schalke daarin te houden. "We willen succesvol zijn en in ons geval is succes het voorkomen van degradatie in het seizoen 2022-2023", aldus bestuurslid Peter Knäbel. Bij Schalke speelt de Nederlandse linksback Thomas Ouwejan (ex-AZ).

Kramer werkte eerder bij onder meer Greuther Fürth, Hoffenheim en de Duitse voetbalbond.

Meer uit Voetbal

Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

1 uur geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

3 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

6 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

6 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

6 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

7 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

8 uur geleden