Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schaatsteam Jumbo-Visma trekt juniorenkampioen Wennemars aan

Schaatsteam Jumbo-Visma trekt juniorenkampioen Wennemars aan

DEN HAAG (ANP) - Het schaatsteam van Jumbo-Visma heeft Joep Wennemars (19) aangetrokken, de drievoudig wereldkampioen bij de junioren. Hij reed het afgelopen seizoen voor TalentNED. Wennemars, zoon van oud-topschaatser Erben Wennemars, heeft een contract tot medio 2024 getekend bij de formatie van trainer Jac Orie.

Wennemars beleefde een succesvol laatste seizoen bij de junioren. Met drie wereldtitels (500, 1000 meter en allroundklassement), vijf overwinningen in de World Cup en zes nationale titels won de Dalfsenaar veel hoofdprijzen. "Dat ik alles heb gewonnen wat er te winnen viel, had ik aan het begin van het seizoen niet durven dromen", zegt hij. "Ik ben heel blij dat ik mijn juniorentijdperk zo heb kunnen afsluiten."

Meer uit Sport

Hockeysters Den Bosch na zege op SCHC in halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben zich geplaatst voor de halve finales van de Euro Hockey League. De landskampioen versloeg op het eigen veld de landgenoten van SCHC met 3-2.

12 uur geleden
Wereldrecordhoudster en titelverdedigster niet in marathon Londen

LONDEN (ANP/RTR) - Wereldrecordhoudster Ruth Chepngetich en titelverdedigster Peres Jepchirchir uit Kenia hebben zich afgemeld voor de marathon van Londen die op 27 april plaatsvindt. Dat maakt de organisatie ruim een week voor de wedstrijd bekend.

13 uur geleden
Verstappen rijdt derde tijd in tweede training Saudi-Arabië

JEDDAH (ANP) - Max Verstappen heeft in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Saudi-Arabië de derde tijd gereden. De regerend wereldkampioen was met zijn Red Bull alleen langzamer dan de twee coureurs van McLaren. De Brit Lando Norris was de snelste voor zijn teamgenoot Oscar Piastri uit Australië.

14 uur geleden
Hockeyers Rotterdam naar halve finale van Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Rotterdam hebben zich geplaatst voor de halve finale van de Euro Hockey League. Ze versloegen het Engelse Old Georgians (6-3) op het complex Oosterplas van hockeyclub Den Bosch.

14 uur geleden
Tennisster Lamens bereikt halve finale in Rouen

ROUEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft op het WTA-toernooi van Rouen de halve finales bereikt. De 25-jarige Zuid-Hollandse versloeg in twee sets Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah uit Frankrijk: 6-3 6-3.

14 uur geleden
Schouten en schaatsteam AH Zaanlander officieel uit elkaar

HOOGKARSPEL (ANP) - Irene Schouten vertrekt officieel bij schaatsteam AH Zaanlander. De drievoudig olympisch kampioene meldt op Instagram dat ze afscheid neemt van het team van coach Jillert Anema , waar ze tien jaar voor uitkwam. Ook het schaatsteam bevestigt het einde van de samenwerking.

16 uur geleden
Griekspoor kan Zverev op BMW Open niet opnieuw verrassen

MÜNCHEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor (28) wist dit keer niet te winnen van wereldtopper Alexander Zverev. De nummer 1 van Nederland kreeg wel kansen op een nieuwe stunt, maar ging tegen de lokale favoriet in de kwartfinales van het BMW Open in drie sets ten onder: 7-6 (6) 6-7 (3) 4-6. Griekspoor had in maart op het tennistoernooi van Indian Wells nog verrassend gewonnen van de 27-jarige Duitser. Zverev stuit in de halve finale op de winnaar van de partij tussen de Hongaar Fabian Marozsan en de Belg Zizou Bergs.

16 uur geleden