Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schaatstalent Kok wordt ploeggenote Wüst bij Reggeborgh

Schaatstalent Kok wordt ploeggenote Wüst bij Reggeborgh

NIJ BEETS (ANP) - Femke Kok schaatst komend seizoen voor Schaatsteam Reggeborgh. De wereldkampioene allround bij de junioren wordt ploeggenote van onder anderen icoon Ireen Wüst, die ook de overstap maakt naar de ploeg van coach Gerard van Velde.

De 19-jarige Kok heeft een contract getekend voor twee jaar. Ze kwam tot dusver uit voor het Gewest Friesland. Kok maakte dit seizoen al indruk bij de senioren. Ze mocht zelfs meedoen aan de WK afstanden. "Ik heb voor Reggeborgh gekozen omdat ik deze ploeg het beste bij mij vind passen. Sporttechnisch denk ik dat ik me hier het beste kan ontwikkelen, maar ik vind het ook een hele leuke groep."

Kok is blij dat ze gaat samenwerken met Wüst, die dit jaar haar zevende wereldtitel allround veroverde. "Ik vind het heel leuk dat zij in de ploeg zit. Ze heeft zoveel ervaring en daar kan ik zoveel van leren", aldus Kok.

Meer uit Sport

Svitolina met coach Sluiter naar kwartfinale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Elina Svitolina heeft onder trainer Raemon Sluiter weer de weg naar boven gevonden. De tennisster uit Oekraïne staat in de kwartfinale van Roland Garros. Ze versloeg de Russin Daria Kasatkina in twee sets: 6-4 7-6 (5)

45 minuten geleden
Bol is geen 'superhuman' die altijd voldoet aan verwachtingen

HENGELO (ANP) - Femke Bol moet nog altijd wennen aan de sterrenstatus die ze geniet in de atletiekwereld. "Ik ben geen 'superhuman', maar gewoon een mens als iedereen", zei de topatlete bij de FBK Games in Hengelo. Ze won daar tot groot enthousiasme van de ongeveer 10.000 toeschouwers overtuigend de 400 meter in 50,11 seconden.

1 uur geleden
Hassan zegeviert dag na 10.000 meter ook op 1500 meter in Hengelo

HENGELO (ANP) - Sifan Hassan heeft haar eerste 1500 meter na bijna twee jaar met succes volbracht. Ze won bij de FBK Games de middenafstand in een tijd van 3.58,12 en voldeed daarmee ruimschoots aan de limiet voor de WK deze zomer in Boedapest (4.03,50).

3 uur geleden
Tennisser Alcaraz overtuigend naar laatste acht in Parijs

PARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zich vrij eenvoudig geplaatst voor de kwartfinales van Roland Garros. De als eerste geplaatste Spanjaard rekende in drie sets af met Lorenzo Musetti uit Italië: 6-3 6-2 6-2.

3 uur geleden
Bol verwent publiek in Hengelo met overtuigende zege op 400 meter

HENGELO (ANP) - Atlete Femke Bol heeft een uitverkocht FBK-stadion in Hengelo verwend met een overtuigende overwinning op de 400 meter. De 23-jarige Amersfoortse noteerde een tijd van 50,11 seconde over één rondje op de tartanbaan. Daarmee liep ze harder dan ooit op het evenement in Hengelo, maar bleef ze wel boven haar Nederlands record van 49,44, waarmee ze vorige zomer de Europese titel veroverde.

3 uur geleden
Mercedes bezig aan opmars, 'maar nog niet waar we willen zijn'

BARCELONA (ANP) - Achter het ongenaakbare Red Bull-team van Max Verstappen is Mercedes in de Formule 1 bezig aan een opmars. Dankzij de nodige aanpassingen aan de auto finishten de Britten Lewis Hamilton en George Russell in de Grote Prijs van Spanje als tweede en derde. Mercedes staat nu tweede in de WK-stand voor constructeurs, maar teambaas Toto Wolff roept op realistisch te blijven.

3 uur geleden
Verstappen bijna gelijk met Senna door 40e zege in Formule 1

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen nadert door zijn veertigste zege in de Formule 1 racelegende Ayrton Senna op de ranglijst aller tijden. De Braziliaan boekte van 1984 tot en met 1994 41 zeges in 162 races. De 25-jarige Verstappen reed zondag in de Grote Prijs van Spanje zijn 170e race in de Formule 1.

4 uur geleden