Schaatsster Wüst wel van start op NK sprint
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Ireen Wüst doet komend weekeinde in Thialf mee aan de NK sprint. Vorige week moest Wüst de NK allround overslaan vanwege een blaasontsteking. Zaterdag en zondag wordt in Thialf gestreden om de Nederlandse titels. Zowel de mannen als de vrouwen rijden twee keer de 500 en twee keer de 1000 meter.
"We kunnen weer! Mijn herstel is goed gegaan de afgelopen dagen en ik kan van start tijdens het NK sprint dit weekend", aldus de 34-jarige Brabantse. "Toekijken vorige week was frustrerend, maar dat is geweest. Kan niet wachten om mezelf weer te testen op het ijs."
Wüst veroverde in 2017 de Nederlandse sprinttitel. Vorig jaar ging de titel voor de tweede keer naar Letitia de Jong, die in 2018 ook al de beste sprintster was.
Meer uit Sport
ISTANBUL (ANP) - De volleybalsters van Turkije hebben de Europese titel geprolongeerd. In Istanbul versloeg de titelverdediger in de finale regerend olympisch en wereldkampioen Italië in vijf sets: 3-2 (16-25 25-22 12-25 25-21 15-10).
31 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De als eerste geplaatste tennisster uit Belarus rekende in twee sets in New York af met de Amerikaanse Taylor Townsend: 6-4 6-3.
2 uur geledenMONZA (ANP) - Kimi Antonelli kon het kort na zijn zege nog niet geloven dat hij de Grote Prijs van Italië in de Formule 1 op zijn naam had geschreven. De 20-jarige Italiaan was in Monza met zijn Mercedes sneller dan teamgenoot George Russell uit Groot-Brittannië en Max Verstappen in de Red Bull. "Ik had nooit kunnen bedenken dat ik hier zou staan", zei Antonelli, die aanvankelijk van de negentiende positie was gestart.
4 uur geledenMONZA (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn derde plaats in de Grote Prijs van Monza. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kon zijn zege van afgelopen jaar geen vervolg geven, omdat de Mercedessen van Kim Antonelli en George Russell te snel waren. "Ik ben blij met de derde plaats en dat ik het podium gehaald heb", zei de coureur die als vijfde was gestart. Antonelli pakte de zege.
4 uur geledenCÓRDOBA (ANP) - Wout van Aert heeft zijn tweede ritzege geboekt in de Vuelta. De 31-jarige Belg van Visma - Lease a Bike was na 110,2 kilometer tussen Palma del Río en Córdoba de beste van een kopgroep van vijf renners.
4 uur geledenMONZA (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Italië in de Formule 1 als derde geëindigd. De Red Bull-coureur moest beide Mercedescoureurs voor zich dulden. De zege ging naar de Italiaan Kimi Antonelli voor de Brit George Russell.
4 uur geledenMONZA (ANP) - De Grote Prijs van Italië is stilgelegd na een crash van Charles Leclerc in de Ferrari. De Monegask raakte in de derde ronde de controle over de wagen kwijt en vloog van de baan. Met een rode vlag is de wedstrijd gestopt.
6 uur geleden