Schaatsster Schouten meldt zich af voor NK allround
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Irene Schouten ontbreekt komend weekend bij de NK allround. De 28-jarige Noord-Hollandse van Team Zaanlander heeft zich afgemeld vanwege een spierblessure.
"Helaas komend weekend niet van start bij het NK allround vanwege een spierblessure. Herstellen en dan knallen op het WK-kwalificatietoernooi", meldde Schouten via Twitter.
De stayer van Team Zaanlander had bij de NK afstanden op 31 oktober en 1 november de nationale titels op de 3000 meter en 5000 meter gegrepen.
Eerder vrijdag hadden meervoudig Nederlands kampioenen Ireen Wüst en Sven Kramer zich al afgemeld. Wüst heeft last van een blaasontsteking. Kramer was deze week grieperig.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
13 uur geledenDIEGEM (ANP/BELGA) - Puck Pieterse heeft dinsdag haar eerste zege van dit seizoen als veldrijdster geboekt. De 23-jarige Nederlandse kampioene van Fenix-Deceuninck was de beste in het Vlaams-Brabantse Diegem. Lucinda Brand, die maandag voor de twaalfde keer op rij een veldrit won, deed niet mee.
15 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars heeft zijn derde olympische ticket veroverd. De 23-jarige schaatser van Team Essent was op de laatste dag van het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de beste in 1.43,43. Hij was eerder op het OKT als derde geëindigd op de 500 meter en als tweede op de 1000 meter.
15 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft op het olympisch kwalificatietoernooi naast een startbewijs voor de Spelen van Milaan gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioen op deze afstand kwam tot 1.45,18 en eindigde daarmee als vierde.
15 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn heeft op de 5000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi haar tweede olympisch ticket veroverd. De 26-jarige Nederlands kampioene van Team AH-Zaanlander won in 6.43,46. Haar ploeggenote Bente Kerkhoff eindigde als tweede in 6.46,72.
16 uur geleden