Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schaatsster Kok grijpt naast medaille op 1000 meter in Polen

Schaatsster Kok grijpt naast medaille op 1000 meter in Polen

TOMASZÓW MAZOWIECKI (ANP) - Femke Kok is bij de wereldbekerwedstrijden in Polen als vierde geëindigd op de 1000 meter. De wereldkampioene op de 500 meter kwam op de kilometer tot een tijd van 1.16,50 en moest daarmee drie schaatssters voor zich dulden. Olympisch kampioene Miho Takagi was duidelijk de beste met 1.15,28.

Kok was veel sneller in de opening tegen Alina Dauranova uit Kazachstan. Na een snelle eerste ronde, kwam ze in de slotronde tot 30,8. Takagi was in de rit tegen de Amerikaanse Brittany Bowe met een slotronde van 29,6 duidelijk sneller. Ook Bowe bleef met 1.16,20 onder de tijd van Kok. Kimi Goetz uit de Verenigde Staten duwde Kok met 1.16,25 van het podium.

Helga Drost reed 1.18,53 en werd daarmee veertiende.

Verkerk

Jutta Leerdam, winnares van de wereldbekerwedstrijd in Obihiro en Stavanger, deed niet mee in Polen.

Naomi Verkerk was eerder op de dag de snelste in de B-groep. Ze won met een tijd van 1.17,35 voor haar landgenoten Elisa Dul en Marrit Fledderus. Dul werd tweede in 1.17,67 en Fledderus was met 1.17,72 net iets langzamer.

Meer uit Sport

Leerdam verslaat Takagi en Kok op 1000 meter in Inzell

INZELL (ANP) - Jutta Leerdam heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Inzell de laatste 1000 meter voorafgaand aan de Olympische Spelen gewonnen. De 27-jarige Zuid-Hollandse versloeg landgenote Femke Kok in een baanrecord van 1.12,74. Kok werd met 1.13,67 derde, nog achter de Japanse Miho Takagi (1.13,43).

6 minuten geleden
Pieterse wint wereldbekerwedstrijd veldrijden in Maasmechelen

MAASMECHELEN (ANP) - Puck Pieterse heeft de wereldbekerwedstrijd veldrijden in het Belgische Maasmechelen op haar naam geschreven. Het was voor de 23-jarige Amersfoortse de eerste zege in de wereldbeker dit seizoen.

37 minuten geleden
Italiaanse skiër Franzoni de beste in Hahnenkammrennen

KITZBÜHEL (ANP/BELGA) - Skiër Giovanni Franzoni heeft de beroemde Hahnenkammrennen in het Oostenrijkse Kitzbühel gewonnen. De 24-jarige Italiaan was in de afdaling voor de wereldbeker op de beruchte Streif een fractie sneller dan de Zwitser Marco Odermatt en Maxence Muzaton uit Frankrijk.

38 minuten geleden
Marathonschaatser Visser wint Nederlandse titel op natuurijs

WEISSENSEE (ANP) - Marathonschaatser Harm Visser heeft op de Oostenrijkse Weissensee de Nederlandse titel op natuurijs gewonnen. De 25-jarige Fries kwam na 150 kilometer solo over de finish.

2 uur geleden
Djokovic schakelt Van de Zandschulp uit op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Het is Botic van de Zandschulp niet gelukt te stunten op de Australian Open. De Nederlander was in de derde ronde niet opgewassen tegen Novak Djokovic, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al tien keer op zijn naam schreef: 6-3 6-4 7-6 (4).

3 uur geleden
Geblesseerde Osaka trekt zich terug uit Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka komt niet meer in actie op de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar heeft te veel last van een buikblessure. Ze heeft zich afgemeld voor haar wedstrijd in de derde ronde tegen de Australische Maddison Inglis.

5 uur geleden
Wielrenner Vernon wint ingekorte etappe van Tour Down Under

WILLUNGA (ANP) - Ethan Vernon heeft de vierde etappe van de Tour Down Under gewonnen. De 25-jarige Brit was de snelste in een sprint van een ingekorte rit.

6 uur geleden