Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schaatsster Grevelt mist plezier en vertrekt bij Team Essent

Schaatsster Grevelt mist plezier en vertrekt bij Team Essent

DEN BOSCH (ANP) - Schaatsster Isabel Grevelt is per direct vertrokken bij Team Essent. De schaatsploeg van coach Jac Orie meldt dat de 22-jarige Noord-Hollandse, die in april een contract tekende tot en met de Winterspelen van Milaan 2026, "momenteel geen plezier beleeft aan het schaatsen". In goed overleg is daarop het contract ontbonden. Grevelt wist zich anderhalve week geleden niet te kwalificeren voor de eerste wereldbekerwedstrijden van het seizoen.

"Dit is een beslissing waar ik de afgelopen weken veel over heb nagedacht. Ik vind het moeilijk onder woorden te brengen wat het precies is, maar ik merk dat ik er mentaal niet lekker in zit en even geen plezier beleef aan het schaatsen", wordt ze in een persbericht van de ploeg geciteerd. "Ik hoop dat plezier snel weer terug te vinden."

Grevelt noemt haar periode bij Team Essent een "leerzame tijd" en zegt geen spijt te hebben van haar keuze voor de ploeg. "Ik kan helemaal niks negatiefs over de ploeg zeggen."

"De samenwerking is helaas niet geworden wat we ervan gehoopt hadden. We hopen dat Isabel het plezier in het schaatsen hervindt", aldus Orie.

Meer uit Sport

Titelverdediger Alcaraz naar halve finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de halve finale van Wimbledon bereikt. De Spaanse tennisser versloeg de Engelsman Cameron Norrie in drie sets: 6-2 6-3 6-3. De titelverdediger speelt in de halve eindstrijd tegen de Amerikaan Taylor Fritz, die de Rus Karen Chatsjanov versloeg.

39 minuten geleden
Bondscoach Jonker wil gebruikmaken van minder gevoel bij Engelsen

ZURICH (ANP) - Oranje-bondscoach Andries Jonker probeert woensdag gebruik te maken van het volgens hem mindere gevoel bij tegenstander Engeland. De titelverdediger verloor het eerste duel met 2-1 van Frankrijk.

1 uur geleden
Amerikaanse tennisster Anisimova naar halve finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Amanda Anisimova staat in de halve finale van Wimbledon. Daarin treft ze Aryna Sabalenka uit Belarus, die de Duitse Laura Siegemund uitschakelde. De Amerikaanse Anisimova versloeg de Russische Anastasia Pavljoetsjenkova in de kwartfinale van het Londense grandslamtoernooi op Court 1 in twee sets: 6-1 7-6 (9).

1 uur geleden
Sabalenka na thriller tegen Siegemund in halve finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Aryna Sabalenka heeft voor de derde keer de halve finales op Wimbledon bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld had drie sets nodig om af te rekenen met de 37-jarige Duitse verrassing Laura Siegemund: 4-6 6-2 6-4.

3 uur geleden
Pogacar wint vierde etappe, Van der Poel behoudt gele trui

ROUEN (ANP) - De Sloveen Tadej Pogacar heeft de vierde etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een rit van Amiens naar Rouen over 174 kilometer. In de finale lagen enkele hellingen. De drievoudige Tourwinnaar van UAE Team Emirates won de sprint van een select groepje voor Mathieu van der Poel en de Deen Jonas Vingegaard.

3 uur geleden
Tennisser Fritz voor de eerste keer naar halve finales Wimbledon

LONDEN (ANP) - Taylor Fritz heeft voor het eerst de halve finales van Wimbledon bereikt. De als vijfde geplaatste Amerikaan was in vier sets te sterk voor de Rus Karen Chatsjanov: 6-3 6-4 1-6 7-6 (4).

4 uur geleden
Tennisser Pel met partner Hijikata naar halve finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser David Pel heeft voor het eerst de halve finale bereikt van het mannendubbelspel op Wimbledon. De 33-jarige Noord-Hollander won met zijn dubbelpartner Rinky Hijikata in twee sets van de Brazilianen Rafael Matos en Marcelo Melo: 7-6 (5) 6-4. Pel had eerder in 2022 de derde ronde gehaald op Wimbledon.

4 uur geleden