Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schaatsster Blondin wint ook in Nagano

Schaatsster Blondin wint ook in Nagano

NAGANO (ANP) - Schaatsster Ivanie Blondin blijft winnen in de wereldbeker. De 29-jarige Canadese schreef in Nagano de massastart op haar naam. Ze versloeg in de eindsprint olympisch kampioene Nana Takagi uit Japan. De Amerikaanse Mia Kilburg-Manganello eindigde als derde.

Blondin veroverde vorige week bij de derde wereldbeker in Kazachstan goud op de 1500 meter, de 5000 meter en de ploegachtervolging. Ze won eerder dit seizoen de massastart bij de eerste wereldbeker in Wit-Rusland en heeft nu de leiding in het wereldbekerklassement op dit onderdeel stevig in handen.

Irene Schouten, regerend wereldkampioene op de massastart, bleef weg uit Japan. Ze won vorige maand de wereldbekerrace in Polen, na haar tweede plaats in Minsk. Ook Melissa Wijfje, die met Schouten een sterk koppel vormt op de massastart, ontbrak in Nagano.

Meer uit Sport

China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

37 minuten geleden
Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

2 uur geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

18 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

19 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

21 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

22 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

1 dag geleden