Schaatsster Beune verlengt contract bij Team IKO
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft haar toekomst verbonden aan Team IKO. Ze heeft haar contract verlengd tot en met het seizoen 2025-2026. Robin Groot en Sebas Diniz hebben eveneens besloten om tot en met de Olympische Spelen van Milaan voor Team IKO uit te komen.
"Ik merk vanaf dag één dat ik bij Team IKO helemaal op mijn plek zit en ik weet zeker dat ik in deze omgeving voor medailles kan gaan", stelt Beune. "Het grote doel is uiteraard de Spelen van 2026 maar ook komend weekend wil ik er al staan op het WK in Heerenveen."
"Joy, Robin en Sebas hebben zich alle drie ontzettend goed ontwikkeld tijdens hun eerste jaar bij ons en we denken dat het einde nog lang niet in zicht is", laat Team IKO in een persbericht weten. "Joy meldt zich stap voor stap bij de wereldtop, Robin plaatste zich voor meerdere internationale wedstrijden en Sebas schurkt tegen de World Cups aan op de 500 meter. We hebben dit jaar een weg ingeslagen die goed bevalt. Dat geeft heel veel vertrouwen voor de toekomst, daarom ook contracten tot en met Milaan 2026."
Meer uit Sport
ARAMÓN VALDELINARE (ANP) - Andreas Leknessund heeft de zevende etappe van de Vuelta gewonnen. De Noorse klimmer kwam alleen over de finish in het skioord Aramón Valdelinare. Dat gebeurde op de dag dat de Noorse koning Harald op 89-jarige leeftijd overleed.
1 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De wedstrijden van de vijfde dag van de WK roeien op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos worden vrijdag na een kleine twee uur uitstel hervat. Dat heeft de wereldroeibond bekendgemaakt. De A-finales, met daarin Nederlandse inbreng, worden vanaf 17.50 uur eerst afgewerkt.
1 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Karolien Florijn besloot vrijdag haar krachten te sparen in de kwartfinales van de WK roeien in eigen land. Dat zei de olympisch kampioene in de skiff na de wedstrijd op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos tegen het ANP. Florijn was lange tijd in duel met de Britse Lauren Henry, vorig jaar tweede op de WK, maar liet haar in de laatste paar honderd meter gaan.
3 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Tennissers Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp keren terug in het Davis Cup-team voor de ontmoeting met Colombia in september. De twee beste spelers van Nederland hadden afgezegd voor het verloren duel met India in februari en gaven de voorkeur aan hun eigen loopbaan. Griekspoor uitte vervolgens in de media kritiek op de tennisbond en het team van captain Paul Haarhuis.
4 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft Bart Lemmen langer vastgelegd. De 30-jarige Nederlander tekende een nieuw contract tot eind 2029.
8 uur geledenWINSTON-SALEM (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finales van het toernooi van het Amerikaanse Winston-Salem. De mondiale nummer 71 ging in twee sets onderuit tegen de Fransman Benjamin Bonzi, de mondiale nummer 109.
20 uur geledenWAVER (ANP) - De Nederlandse hockeyvrouwen spelen zaterdag in de finale van het wereldkampioenschap tegen Argentinië. De Zuid-Amerikaanse vrouwen rekenden in de halve finale in Waver in België af met Australië: 1-0. Julieta Jankunas maakte het doelpunt.
20 uur geleden