Schaatsster Beune derde op 3000 meter in Milwaukee
MILWAUKEE (ANP) - Joy Beune is bij de wereldbekerwedstrijden in Milwaukee als derde geëindigd op de 3000 meter. De 25-jarige wereldkampioene allround was op de Amerikaanse schaatsbaan met 3.55,86 langzamer dan Francesca Lollobrigida uit Italië en de Noorse Ragne Wiklund.
Beune, die een week eerder in Calgary de 5000 en 1500 meter had gewonnen, moest in haar rit buigen voor Wiklund die in het tweede deel van de race langszij kwam en de rit won in 3.54,86. De Noorse was echter net langzamer dan Lollobrigida die in de rit tegen Marijke Groenewoud 3.54,73 neerzette.
Groenewoud werd met 3.58,09 vijfde. Merel Conijn zette met 4.00,76 de achtste tijd neer. In 't Hof werd twaalfde met 4.01,86.
In het klassement van de wereldbeker over de 3000 en 5000 meter gaat Beune aan de leiding met 210 punten voor Wiklund (206).
Meer uit Sport
SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen is verrast dat hij ondanks de moeizame start van het seizoen tweede staat in het wereldkampioenschap. "Dat is een grote verrassing, maar we nemen het zoals het is", zei de Red Bull-coureur tijdens de persdag van de Grote Prijs van São Paulo. De Nederlander won drie van de laatste vier races.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder te spelen de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs bereikt. Zijn Italiaanse tegenstander Matteo Berrettini meldde zich af voor de achtste finales omdat hij te veel last heeft van een blessure aan zijn arm.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De 18.000 startbewijzen voor de 46e editie van de Marathon Rotterdam zijn vergeven. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. Er hadden zich vooraf 70.000 mensen geregistreerd die in aanmerking wilden komen om te mogen starten op 11 april 2027.
11 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Australische autocoureur Alan Jones, wereldkampioen Formule 1 in 1980, is donderdag op 80-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat laten weten aan Australische media.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.
1 dag geleden