Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schaatspak Schouten levert ruim 10.000 euro op voor Giro555

Schaatspak Schouten levert ruim 10.000 euro op voor Giro555

HEERENVEEN (ANP) - Het schaatspak waarin Irene Schouten deze winter haar wereldtitel allround veroverde, heeft op een online-veiling ruim 10.000 euro opgebracht. Het geld gaat naar Giro555 en is bestemd voor hulp aan het door de oorlog getroffen Oekraïne. Het pak is gesigneerd door de drievoudig olympisch kampioene.

De veiling van de schaatspakken van de Nederlandse schaatsers bij de wereldbekerfinale in Heerenveen heeft tot nog toe 11.610 euro opgeleverd. Deze veiling loopt nog door tot vrijdag 12.00 uur. Ook hier gaat de opbrengst naar hulp voor Oekraïne. Op de pakken waren de sponsorlogo's vervangen door Giro555 en de schaatsers hebben er na de wedstrijden in Thialf hun handtekening opgezet.

Op het pak van sprinter Merijn Scheperkamp is tot nog toe het meeste geboden, namelijk 1110 euro. Jutta Leerdams outfit staat op 1070 euro.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor stopt ook samenwerking met coach Sporrel

ROME (ANP) - Tallon Griekspoor heeft ook de samenwerking met zijn coach Dennis Sporrel beëindigd. De nummer 35 van de wereld en zijn trainer zijn "samen tot de conclusie gekomen dat het niet meer werkt", bevestigt Sporrel. "We hebben mooie maanden gehad en daar ben ik dankbaar voor."

3 uur geleden
Sinner wint bij rentree in Rome en treft in derde ronde De Jong

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft de eerste partij na zijn dopingschorsing gewonnen. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in de tweede ronde van het masterstoernooi van Rome de Argentijn Mariano Navone in twee sets: 6-3 6-4. De 23-jarige Sinner treft in de derde ronde Jesper de Jong.

17 uur geleden
Britse wielrenner Tarling wint tijdrit Giro, Roglic grijpt roze

TIRANA (ANP) - Joshua Tarling heeft de tweede etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 21-jarige Brit van Ineos Grenadiers was de beste in de individuele tijdrit over 13,7 kilometer met start en finish in Tirana, de hoofdstad van Albanië. Tarling bleef de Sloveen Primoz Roglic 1 seconde voor. De Australiër Jay Vine werd derde.

21 uur geleden
Titelverdedigster Swiatek strandt in Rome al in derde ronde

ROME (ANP) - Tennisster Iga Swiatek is vroegtijdig uitgeschakeld op het WTA-toernooi van Rome. De als tweede geplaatste Poolse verloor in de derde ronde van de Amerikaanse Danielle Collins: 6-1 7-5.

21 uur geleden
Marc Márquez wint zesde sprintrace op rij in MotoGP

LE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Marc Márquez (Ducati) heeft ook de sprintrace gewonnen in de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. De zesvoudig wereldkampioen won tot dusver alle zes sprintraces in dit seizoen.

21 uur geleden
Sprintvrouwen 4x100 meter naar finale WK estafette

GUANGZHOU (ANP) - De atletes op de 4x100 meter estafette hebben op de World Relays in het Chinese Guangzhou de finale gehaald. Dat betekent dat het Nederlandse sprintkwartet zich heeft gekwalificeerd voor de WK atletiek in september in Tokio.

21 uur geleden
Tennisser De Jong met mooie zege naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jesper de Jong heeft met een mooie overwinning op Alejandro Davidovich Fokina de derde ronde van het tennistoernooi van Rome bereikt. De 24-jarige Haarlemmer was veel te sterk voor de Spanjaard, de nummer 26 van de wereldranglijst. De Jong gunde zijn opponent slechts twee games: 6-0 6-2.

22 uur geleden