Schaatsers trappen wereldbekerseizoen af in Japanse Obihiro
OBIHIRO (ANP) - De langebaanschaatsers beginnen met de wereldbekerwedstrijden in Obihiro aan hun internationale seizoen. De drie dagen met wedstrijden op de Japanse baan zijn de eerste van zes wereldbekerwedstrijden.
Regerend wereldkampioene Femke Kok (500 meter) en Jutta Leerdam (1000 meter) komen op de eerste dag vanaf 06.30 uur in actie op eerst de 500 meter en daarna de 1000 meter. De mannen schaatsen dezelfde afstanden. Sebas Diniz treft wereldkampioen Jordan Stolz op de 500 meter, Tijmen Snel rijdt tegen de Amerikaanse wereldkampioen op de 1000 meter. Daarna vindt op de eerste dag ook nog de massastart bij de mannen en vrouwen plaats.
Op de tweede dag worden opnieuw de 500 meter bij de vrouwen, de 1500 meter en de ploegachtervolging gereden. Op de derde dag staan de 3000 meter (vrouwen) en 5000 meter (mannen) op het programma. Daarnaast rijden de mannen hun tweede 500 meter en is er voor het eerst een mixed gender relay.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
6 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
6 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
7 uur geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
10 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
14 uur geleden