Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schaatsers strijden in Heerenveen om tickets voor wereldbeker

Schaatsers strijden in Heerenveen om tickets voor wereldbeker

HEERENVEEN (ANP) - De langebaanschaatsers strijden vanaf vrijdag drie dagen om tickets voor de wereldbekerwedstrijden op het World Cup Kwalificatietoernooi in Thialf in Heerenveen.

De eerste grote wedstrijd in het post-olympische seizoen is er ook een van schaatsers bij nieuwe ploegen. Zo start Patrick Roest in het groen van Team Reggeborgh. Jutta Leerdam en Jorrit Bergsma rijden vanaf dit seizoen voor het eerst in het geel-zwart van Jumbo-Visma. Het is het eerste seizoen zonder schaatsers Ireen Wüst en Sven Kramer, die afgelopen maart afscheid hebben genomen.

De mannen rijden vrijdag vanaf 17.00 uur de 5000 meter en twee keer een 500 meter. De vrouwen komen in actie op de 1500 meter. Op iedere afstand zijn vijf startbewijzen voor de wereldbekerwedstrijden te verdienen. De eerste World Cup is op 11 november in het Noorse Stavanger.

Meer uit Sport

Van de Zandschulp na halve finale Kitzbühel terug in top 100

LONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp behoort weer tot de honderd beste tennissers ter wereld. De 29-jarige Nederlander bereikte vorige week de halve finale in Kitzbühel in Oostenrijk en steeg op de mondiale ranking van de 103e naar de 87e plaats.

21 minuten geleden
De Minaur overleeft matchpoints en wint toernooi in Washington

WASHINGTON (ANP) - Tennisser Alex De Minaur heeft na een spannende finale het ATP-toernooi van Washington op zijn naam geschreven. De als zevende geplaatste Australiër overleefde tegen de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina drie matchpoints en won met 5-7 6-1 7-6 (3). De wedstrijd duurde 3 uur en 5 minuten.

1 uur geleden
Bondscoach Wiegman prolongeert met Engeland Europese titel

BASEL (ANP) - Bondscoach Sarina Wiegman heeft met de Engelse voetbalsters de Europese titel geprolongeerd. In de finale in Basel werd wereldkampioen Spanje na strafschoppen verslagen (3-1). Die strafschoppenserie was nodig na een eindstand van 1-1.

13 uur geleden
Tennisster Lamens bereikt tweede ronde in Montreal

MONTREAL (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft de tweede ronde van het toernooi in Montreal bereikt. De nummer 68 van de wereld won in Canada met 6-3 4-6 6-2 van Polina Koedermetova uit Rusland.

14 uur geleden
Motorcrosser Coldenhoff derde in Grote Prijs van Tsjechië

LOKET (ANP) - Motorcrosser Glenn Coldenhoff is in de MXGP als derde geëindigd in de Grote Prijs van Tsjechië. In Loket ging de zege naar de Belg Lucas Coenen, die zijn achterstand op de Fransman Romain Febvre in de WK-stand verkleinde tot 10 punten. Coenen, die zijn vierde zege van het seizoen behaalde, hoopt volgende week in eigen land (Lommel) de koppositie van Febvre over te nemen.

14 uur geleden
Pogacar wint opnieuw Tour de France, slotrit voor Van Aert

PARIJS (ANP) - Tadej Pogacar heeft voor de vierde keer de Tour de France gewonnen. De Sloveen van UAE Team Emirates bereikte ongeschonden de finishlijn op de Champs-Élysées. Pogacar had halverwege de Tour al een flinke marge opgebouwd op zijn voornaamste rivaal Jonas Vingegaard, de Deen van Visma - Lease a Bike. De Duitser Florian Lipowitz sloot de Tour af als derde. De slotetappe werd gewonnen door de Belg Wout van Aert.

14 uur geleden
Verstappen vierde op zijn thuisbaan in Spa, zege voor Piastri

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen heeft op zijn favoriete circuit op Spa-Francorchamps geen hoofdrol kunnen vertolken in de Grote Prijs van België. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull in de Formule 1 kwam als vierde over de finish. Dat was ook zijn startpositie.

16 uur geleden