Schaatsers Roest en Bosker tot en met 2026 bij Reggeborgh
RIJSSEN (ANP) - Schaatsers Patrick Roest en Marcel Bosker hebben hun contract bij team Reggeborgh met twee jaar verlengd tot en met 2026. De twee allrounders, die sinds vorig seizoen bij de ploeg schaatsen, meldden dat tijdens de teampresentatie in Rijssen.
De schaatsers stapten na de Olympische Spelen van Beijing in 2022 over van Jumbo-Visma. Reggeborgh begon met de twee aan een allroundtak, samen met coach Robin Derks. De trainer heeft net als assistent-coach Dennis van der Gun eveneens zijn contract verlengd bij het team, zo maakten zij bekend.
Roest werd vorig jaar Europees kampioen allround en veroverde voor het eerst een individuele wereldtitel op de 5000 meter. Bosker maakte net als Roest deel uit van de ploeg die in maart bij de WK afstanden in Heerenveen de wereldtitel op de ploegachtervolging greep.
Meer uit Sport
BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
2 uur geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
3 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
4 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
7 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
7 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
10 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
1 dag geleden