Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schaatser Wennemars heeft scheurtje in meniscus

Schaatser Wennemars heeft scheurtje in meniscus

'S GRAVENMOER (ANP) - Schaatser Joep Wennemars komt voorlopig niet in actie. De rijder van de ploeg van Jumbo heeft zich vrijdag laten opereren aan zijn linkerknie.

Wennemars liep de blessure een week geleden tijdens een training in Thialf op. Onderzoek maakte duidelijk dat er een scheurtje in zijn meniscus zat en artsen vertelden dat een operatie het herstel zou versnellen.

"Het is geen fijn moment om een blessure op te lopen en het valt dan ook wat rauw op mijn dak", aldus Wennemars in een persbericht van Jumbo. "Ik wil er positief in staan, terugkijken brengt mij nergens. Ik ga er alles aan doen om snel terug te keren op het ijs en hier sterker uit te komen."

Wennemars won afgelopen seizoen bij het NK sprint een zilveren medaille. De 21-jarige sprinter staat tot en met de Olympische Spelen van 2026 onder contract bij Jumbo, dat vanaf 1 oktober verder gaat als Team Essent.

Meer uit Sport

Roeiers grijpen acht finaleplekken in wereldbeker Luzern

LUZERN (ANP) - Acht Nederlandse boten komen zondag in actie in de finales van de wereldbeker in het Zwitserse Luzern. Op de tweede dag van de World Cup III veroverden lichte roeiers Femke van de Vliet en Cornelus Palsma allebei zilver in de lichte skiff.

8 minuten geleden
Van den Goorbergh en Veijer te langzaam in kwalificaties TT Assen

ASSEN (ANP) - Zonta van den Goorbergh en Collin Veijer hebben zich in de kwalificaties voor de Moto2 bij de TT van Assen niet kunnen onderscheiden. Van den Goorbergh reed de veertiende tijd en Veijer de vijftiende. Beide Nederlanders waren meer dan een halve seconde langzamer dan de Colombiaan David Alonso, die poleposition bemachtigde in een tijd van 1.35,236. De klasseringen van Van den Goorbergh en Veijer betekenen een startplek op de vijfde rij in de race op zondag.

44 minuten geleden
Tennisser Sinner klaar om Wimbledon-titel te verdedigen

LONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Jannik Sinner is een maand na zijn vroegtijdige uitschakeling in de tweede ronde van Roland Garros klaar om komende weken zijn Wimbledon-titel te verdedigen. Dat zei de Italiaanse nummer 1 van de wereld daags voor de start van het grandslamtoernooi in Londen.

59 minuten geleden
Tennisster Keys met toernooizege op weg naar Wimbledon

EASTBOURNE (ANP) - Tennisster Madison Keys begint aan Wimbledon met de zege van het WTA-toernooi van Eastbourne op zak. De 31-jarige Amerikaanse versloeg in de finale van het Britse grastoernooi Tatjana Maria uit Duitsland in twee sets: 7-5 6-4.

1 uur geleden
Verstappen rijdt zesde tijd in derde training van GP Oostenrijk

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen heeft bij de derde vrije training van de Grote Prijs van Oostenrijk de zesde tijd neergezet. Op de Red Bull Ring in Spielberg moest de Nederlander 0,273 seconde toegeven op de Brit George Russell in de Mercedes. Die was met 1.07,096 net iets sneller dan zijn Italiaanse teamgenoot Kimi Antonelli (0,038 seconde).

1 uur geleden
Van de Zandschulp maandag op Wimbledon in eerste partij op baan 7

LONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp komt maandag als eerste Nederlandse tennisser in actie op Wimbledon. De nummer 52 van de wereldranglijst speelt tegen de Amerikaan Aleksandar Kovacevic de eerste partij op baan 7. De wedstrijd begint om 11.00 uur plaatselijke tijd, dus 12.00 uur Nederlandse tijd.

3 uur geleden
Oud-atlete Simpson uit het ziekenhuis na hartstilstand

RALEIGH (ANP) - De Amerikaanse oud-atlete Jenny Simpson heeft vrijdag het ziekenhuis mogen verlaten. De voormalige wereldkampioene op de 1500 meter moest anderhalve week geleden gereanimeerd worden nadat ze bij een atletiekevenement in Raleigh (North Carolina) onwel was geworden.

4 uur geleden