Schaatser Velema verlengt contract bij Team IKO
HEERENVEEN (ANP) - Lennart Velema schaatst ook komend seizoen voor Team IKO. De 26-jarige sprinter heeft zijn contract met een jaar verlengd.
Velema was goed op dreef in het afgelopen seizoen. Hij reed alle wereldbekerwedstrijden, inclusief de finale in Heerenveen. Op de NK sprint eindigde de Groninger als tweede. Een seizoen eerder pakte hij brons op dat toernooi.
"Lennart is vanaf de oprichting in 2017 onderdeel van ons team, zelfs toen we nog geen sponsor hadden", liet de ploegleiding weten. "Het is mooi om te zien dat hij elk seizoen beter lijkt te worden, zoals we met Team IKO ook steeds verder groeien. We zijn daarom erg blij ook komend seizoen de samenwerking voort te zetten."
Velema heeft nu al zin in de nieuwe winter. "Afgelopen seizoen smaakt naar meer. Ik hoop komend seizoen bij Team IKO weer de volgende stap te zetten."
Meer uit Sport
HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.
1 uur geledenHAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.
2 uur geledenHAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).
3 uur geledenKORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.
4 uur geledenHAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).
4 uur geledenSANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.
6 uur geledenCALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.
9 uur geleden