Schaatser Ronald Mulder gaat door bij Team Reggeborgh
WEZEP (ANP) - Ronald Mulder heeft zijn contract bij schaatsteam Reggeborgh met een jaar verlengd. De 33-jarige sprinter tekende voor één seizoen bij, met een optie voor nog een jaar. "Ik voel me nog heel fit en ik vind het spelletje nog veel te mooi om ermee te stoppen", laat hij weten.
Mulder wil revanche nemen voor een grotendeels mislukt seizoen. De Europees kampioen van 2018 en de Nederlands kampioen van 2019 wist zich eind december door materiaalpech bij de NK afstanden niet te plaatsen voor de grote titeltoernooien. Na een valpartij bij de NK sprint eind januari kon voor hem ook een streep door de WK sprint in het afgelopen weekeinde in Hamar. "Meestal stond ik er wel op de momenten dat het moest, maar nu niet", erkent Mulder.
In het afgelopen seizoen nam tweelingbroer en teamgenoot Michel afscheid van het schaatsen op het hoogste niveau. "We hebben in het verleden ook wel eens niet bij elkaar in het team gezeten, dus ik weet dat ik ook heel goed zonder Michel kan trainen. Het is natuurlijk wel nieuw voor me dat hij niet meer schaatst."
Meer uit Sport
GDANSK (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn de kwalificatie voor het WK voetbal van 2027 begonnen met een gelijkspel tegen Polen. In Gdansk gaf de ploeg van bondscoach Arjan Veurink een voorsprong uit handen en eindigde het duel in 2-2.
8 uur geledenSARASOTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is uit de opstelling van het Nederlands team gehaald vanwege berichten over een positieve dopingtest. De outfielder van Atlanta Braves stond al in de basis bij een oefenduel dat het Koninkrijksteam op dinsdag speelt tegen Baltimore Orioles.
9 uur geledenATLANTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is opnieuw positief getest op prestatieverhogende middelen. Dat melden verschillende Amerikaanse media op basis van een bericht van ESPN. De outfielder van Atlanta Braves en het Koninkrijksteam hangt een schorsing van 162 wedstrijden boven het hoofd. Profar is met Nederland in voorbereiding op de World Baseball Classic.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Sommige deelnemers aan de Paralympische Winterspelen ondervinden hinder bij hun reis naar Milaan en Cortina d'Ampezzo vanwege de sluiting van het luchtruim in het Midden-Oosten. Dat blijkt uit een verklaring van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC). Door de oorlog in Iran en Iraanse aanvallen op omliggende landen is het luchtruim boven Iran, diverse Golfstaten en elders in het Midden-Oosten gesloten.
19 uur geledenPAPENDAL (ANP) - Claire Petit en Jeroen Kampschreur zijn op 6 maart de vlaggendragers voor Nederland tijdens de openingsceremonie in Verona van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo.
19 uur geledenDUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor zit nog altijd in Dubai nadat hij daar de finale van het ATP-toernooi had bereikt. Door de oorlog in Iran en de aanvallen van Iran op omliggende landen, waaronder de Verenigde Arabische Emiraten, gaan er geen vluchten vanaf het vliegveld van Dubai. "We krijgen er wel wat van mee", zegt zijn coach Marc Dijkhuizen tegen het ANP. Dijkhuizen zit samen met Griekspoor en diens broer Scott nog altijd in het spelershotel, op enkele kilometers afstand van het vliegveld.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.
1 dag geleden