Schaatser Ronald Mulder gaat door bij Team Reggeborgh
WEZEP (ANP) - Ronald Mulder heeft zijn contract bij schaatsteam Reggeborgh met een jaar verlengd. De 33-jarige sprinter tekende voor één seizoen bij, met een optie voor nog een jaar. "Ik voel me nog heel fit en ik vind het spelletje nog veel te mooi om ermee te stoppen", laat hij weten.
Mulder wil revanche nemen voor een grotendeels mislukt seizoen. De Europees kampioen van 2018 en de Nederlands kampioen van 2019 wist zich eind december door materiaalpech bij de NK afstanden niet te plaatsen voor de grote titeltoernooien. Na een valpartij bij de NK sprint eind januari kon voor hem ook een streep door de WK sprint in het afgelopen weekeinde in Hamar. "Meestal stond ik er wel op de momenten dat het moest, maar nu niet", erkent Mulder.
In het afgelopen seizoen nam tweelingbroer en teamgenoot Michel afscheid van het schaatsen op het hoogste niveau. "We hebben in het verleden ook wel eens niet bij elkaar in het team gezeten, dus ik weet dat ik ook heel goed zonder Michel kan trainen. Het is natuurlijk wel nieuw voor me dat hij niet meer schaatst."
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Filmon Tesfu heeft zich van begin tot eind door het publiek gedragen gevoeld tijdens de marathon van Rotterdam. Op de Coolsingel dook de 32-jarige atleet nipt onder zijn persoonlijk record en liep in 2.06.40 naar zijn eerste Nederlandse marathontitel.
14 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels liep tijdens de marathon van Rotterdam precies de race die ze in haar hoofd had. De kersverse Nederlands kampioene op de klassieke afstand over 42,195 kilometer voelde zich na de finish nog scherp en keek tijdens een persconferentie tevreden terug op haar wedstrijd.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Bashir Abdi is "erg teleurgesteld" na het mislopen van de winst en een nieuw Europees record bij de marathon van Rotterdam. Dat zei de 37-jarige Belg na de finish op de Coolsingel tegenover de NOS.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Filmon Tesfu heeft voor het eerst de Nederlandse titel op de marathon veroverd. Op de Coolsingel kwam de 32-jarige atleet binnen in een persoonlijk record van 2.06.40. Daarmee eindigde hij in het internationale veld op de zevende plaats.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Guye Idemo Adola heeft de 45e editie van de marathon van Rotterdam op zijn naam geschreven. De Ethiopiër finishte op de Coolsingel in een tijd van 2.03.54. Lang leek de Belg Bashir Abdi op weg naar zijn derde overwinning in Rotterdam in een nieuw parcoursrecord (2.03.36), maar de houder van het Europese record en het parcoursrecord moest een kilometer voor de finish vanwege fysiek ongemak inhouden en slaagde er niet in.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Bokser Tyson Fury heeft een succesvolle rentree in de ring gemaakt. De 37-jarige Brit, voormalig wereldkampioen zwaargewicht, won zaterdag in het stadion van Tottenham Hotspur van de Rus Arslanbek Makhmudov en daagde direct Anthony Joshua uit voor een 'Battle of Britain'-supergevecht.
5 uur geledenAUGUSTA (ANP) - Titelverdediger Rory McIlroy heeft in de negentigste editie van de Masters een ruime voorsprong uit handen gegeven. De Noord-Ierse golfer had in Augusta voor zijn derde ronde 73 slagen nodig en deelt nu de leiding met de Amerikaan Cameron Young, die rondging in 65 slagen.
5 uur geleden