Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schaatser Nuis vindt nieuwe uitdaging bij Team Reggeborgh

Schaatser Nuis vindt nieuwe uitdaging bij Team Reggeborgh

RIJSSEN (ANP) - Kjeld Nuis schaatst de komende seizoenen voor Team Reggeborgh. De tweevoudig olympisch kampioen en meervoudig wereldkampioen is een contract voor drie jaar overeengekomen, zo meldt zijn nieuwe ploeg.

De 30-jarige Nuis komt over van Jumbo-Visma. Hij schaatste de afgelopen tien jaar onder trainer Jac Orie en vierde vele successen. De wereldkampioen op de 1500 meter was toe aan een nieuwe uitdaging. "Ik ben na tien jaar toe aan een nieuwe trainingsimpuls en die denk ik bij coach Gerard van Velde en zijn team te vinden. Na tien jaar is het tijd voor nieuwe uitdagingen. Ik ga voor olympisch goud over twee jaar in Peking."

Nuis, geboren in Leiden, staat tot het einde van 2023 onder contract bij Reggeborgh. Dat betekent dat de investeringsmaatschappij uit Rijssen ook na de Olympische Spelen van 2022 doorgaat met het sponsoren van het schaatsteam. Reggeborgh stapte in 2018 in het schaatsen toen trainer Van Velde en zijn sprintteam op zoek waren naar een sponsor.

Nuis wordt bij Reggeborgh ploeggenoot van Kai Verbij, Daidai N’tab, Ronald Mulder, Wesly Dijs, Jarno Botman, Ireen Wüst, Femke Kok en Michelle de Jong.

Meer uit Sport

Manchester City groepswinnaar op WK na ruime zege op Juventus

ORLANDO (ANP) - Manchester City heeft zich met een overtuigende zege op Juventus (5-2) verzekerd van de groepswinst op het WK voor clubs. Oranje-international Teun Koopmeiners maakte in Orlando namens de Italianen de 1-1. Voor City-spits Erling Haaland (24) was de 3-1 bijzonder: het betekende zijn driehonderdste treffer op het hoogste niveau.

1 uur geleden
Vloon wint polsstokhoogspringen bij EK voor landenteams

MADRID (ANP) - Menno Vloon heeft bij het EK atletiek voor landenteams het polsstokhoogspringen gewonnen. De 31-jarige Nederlander kwam bij zijn tweede poging voor het Koninklijk Paleis in Madrid als enige over 5,80 meter. Hij probeerde ook nog zijn persoonlijk record van 5,96 meter te verbeteren, maar slaagde daar niet in.

3 uur geleden
Atlete Kipyegon slaagt er niet in mijl onder 4 minuten te lopen

PARIJS (ANP/RTR) - De Keniaanse Faith Kipyegon is er niet in geslaagd de mijl als eerste vrouw onder de 4 minuten te lopen. Tijdens een speciaal opgezet evenement in Parijs kwam de drievoudig olympisch kampioene op de ruim 1600 meter niet verder dan 4.06,42. Dat is wel onder haar wereldrecord van 4.07,64, maar door de aanwezigheid van mannelijke tempomakers gaat die nieuwe tijd niet de boeken in.

4 uur geleden
IOC wil discussie over gendercriteria voor sportdeelname leiden

LAUSANNE (ANP/RTR) - Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) zal de discussies over gendercriteria voor deelname aan de sport leiden. Dat heeft de nieuwe voorzitter Kirsty Coventry donderdag in Lausanne gezegd. Ze deed deze uitspraak vier jaar nadat het bestuursorgaan de sportbonden had aangespoord om kwesties zelf op onafhankelijke wijze te beoordelen.

7 uur geleden
Verstappen wil na kleine aanpassingen verrassen in GP Oostenrijk

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen hoopt dat kleine aanpassingen aan de Red Bull hem helpen aan een goed resultaat in de Grote Prijs van Oostenrijk. "Ik heb me altijd goed gevoeld hier. Er zijn altijd circuits die je beter liggen dan andere", zei Verstappen, die al vijf keer won op de Red Bull Ring, de thuisrace van zijn team.

9 uur geleden
Griekspoor naar laatste vier op grastoernooi Mallorca

SANTA PONÇA (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft de laatste vier bereikt op het grastoernooi van Mallorca. De als vierde geplaatste tennisser won in twee sets van de Canadees Gabriel Diallo: 6-4 6-4.

12 uur geleden
Franse wielrenner Gaudu meldt zich af voor Tour de France

PARIJS (ANP) - De Franse wielrenner David Gaudu start niet in de Tour de France. De 28-jarige klassementsrenner heeft met zijn ploeg Groupama-FDJ besloten de Tour over te slaan, omdat zijn vorm niet goed genoeg is, zo heeft hij zelf gemeld aan het Franse persbureau AFP.

14 uur geleden