Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schaatser Nuis vindt nieuwe uitdaging bij Team Reggeborgh

Schaatser Nuis vindt nieuwe uitdaging bij Team Reggeborgh

RIJSSEN (ANP) - Kjeld Nuis schaatst de komende seizoenen voor Team Reggeborgh. De tweevoudig olympisch kampioen en meervoudig wereldkampioen is een contract voor drie jaar overeengekomen, zo meldt zijn nieuwe ploeg.

De 30-jarige Nuis komt over van Jumbo-Visma. Hij schaatste de afgelopen tien jaar onder trainer Jac Orie en vierde vele successen. De wereldkampioen op de 1500 meter was toe aan een nieuwe uitdaging. "Ik ben na tien jaar toe aan een nieuwe trainingsimpuls en die denk ik bij coach Gerard van Velde en zijn team te vinden. Na tien jaar is het tijd voor nieuwe uitdagingen. Ik ga voor olympisch goud over twee jaar in Peking."

Nuis, geboren in Leiden, staat tot het einde van 2023 onder contract bij Reggeborgh. Dat betekent dat de investeringsmaatschappij uit Rijssen ook na de Olympische Spelen van 2022 doorgaat met het sponsoren van het schaatsteam. Reggeborgh stapte in 2018 in het schaatsen toen trainer Van Velde en zijn sprintteam op zoek waren naar een sponsor.

Nuis wordt bij Reggeborgh ploeggenoot van Kai Verbij, Daidai N’tab, Ronald Mulder, Wesly Dijs, Jarno Botman, Ireen Wüst, Femke Kok en Michelle de Jong.

Meer uit Sport

Beste scenario Verstappen: winnen en hopen op mindere dag Norris

ABU DHABI (ANP) - Max Verstappen heeft vrijwel zeker de winst nodig in de slotrace van Abu Dhabi om voor de vijfde keer in zijn carrière wereldkampioen te worden. De Nederlander moet dan hopen dat Lando Norris vierde of lager eindigt. In dat geval komt de coureur van Red Bull uit op 421 punten, exact 1 punt meer dan de coureur van McLaren.

3 uur geleden
McLaren laat Norris en Piastri allebei om titel Formule 1 racen

ABU DHABI (ANP) - McLaren kiest ervoor om ook in de slotrace van de Formule 1 geen teamorders te geven. Teambaas Andrea Stella laat weten dat Lando Norris en Oscar Piastri ook in de Grote Prijs van Abu Dhabi vrij mogen racen. Beide coureurs maken nog aanspraak op de wereldtitel.

4 uur geleden
Nederlandse politie waarschuwt voor valse Formule 1-tickets

ABU DHABI (ANP) - De Nederlandse politie waarschuwt via X voor handel in valse tickets voor de GP van Abu Dhabi. De Nederlander Max Verstappen kan daar voor de vijfde keer in zijn loopbaan wereldkampioen worden. Dan moet hij wel een achterstand van 12 punten op Lando Norris goedmaken. "Let op: er worden valse tickets aangeboden, onder andere via onbetrouwbare webwinkels. Koop alleen via officiële kanalen. Voorkom oplichting!", zo luidt de boodschap van de politie aan de racefans op zoek naar toegangsbewijzen.

4 uur geleden
Norris kijkt 'vol enthousiasme' uit naar laatste GP in Abu Dhabi

ABU DHABI (ANP) - Lando Norris kijkt "vol enthousiasme" uit naar de laatste race van het Formule 1-seizoen waarin hij zondag in Abu Dhabi mogelijk wereldkampioen kan worden. "Vorig jaar moesten we voor het constructeurskampioenschap gaan, en dit jaar gaan we als kampioen daarvan de strijd aan, met nóg een belangrijk kampioenschap om te winnen", zegt Norris in een persbericht van McLaren.

4 uur geleden
Ceremonie overhandiging olympische vlam korter door slecht weer

ATHENE (ANP/DPA) - De ceremonie voor het overhandigen van de olympische vlam voor de Winterspelen van 2026 in Milaan en Cortina d'Ampezzo aan de Italiaanse delegatie vindt donderdag in een verkorte versie plaats. Dat heeft het Griekse Olympisch Comité (HOC) donderdag bekendgemaakt.

5 uur geleden
Handbalsters na derde zege als groepswinnaar naar hoofdronde WK

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben de derde en laatste groepswedstrijd op het WK in eigen land gewonnen. Oranje was in een goed gevulde handbalarena in Ahoy Rotterdam na een prima tweede helft met 34-22 te sterk voor Oostenrijk. Door de overwinning heeft Nederland de groepsfase met het maximale aantal punten als groepswinnaar afgesloten.

19 uur geleden
Zwemsters veroveren op EK kortebaan goud op 4x50 meter vrij

LUBLIN (ANP) - De Nederlandse zwemsters hebben bij de Europese kampioenschappen kortebaan in het Poolse Lublin de titel veroverd op de 4x50 meter vrije slag. Milou van Wijk, Marrit Steenbergen, Tessa Giele en Valerie van Roon kwamen tot een tijd van 1.33,85 en bleven daarmee Italië en Polen voor.

20 uur geleden