Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schaatser Huizinga vervangt positief geteste Snellink op WK

Schaatser Huizinga vervangt positief geteste Snellink op WK

HAMAR (ANP) - Schaatser Beau Snellink kan zaterdagmiddag niet zijn debuut maken op de WK allround in het Noorse Hamar. De 20-jarige schaatser testte positief op het coronavirus. Hij wordt vervangen door Chris Huizinga.

"Mijn grootste nachtmerrie is uitgekomen, ik ben vanochtend positief getest op het coronavirus", laat Snellink weten op de website van de ploeg. "Het is ontzettend balen dat ik niet kan deelnemen aan mijn eerste WK allround, maar ik ga er alles aan doen om sterker terug te komen."

Naast Huizinga starten Patrick Roest en Marcel Bosker op de WK allround. Roest is de titelverdediger. Bosker testte begin van de week positief op het coronavirus, maar kon na een negatieve test toch afreizen naar Noorwegen.

Meer uit Sport

Tennisser De Jong verdient debuut op US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Jesper de Jong kan zich opmaken voor zijn debuut in het hoofdtoernooi van de US Open. De 25-jarige Haarlemmer rondde het kwalificatietoernooi succesvol af met een duidelijke zege in de derde ronde op de Amerikaan Mitchell Krueger: 6-4 6-1.

51 minuten geleden
Van der Poel kan ook winnen zonder 'beste benen'

GERAARDSBERGEN (ANP) - Mathieu van der Poel had naar eigen zeggen niet de beste benen, maar wist niettemin de derde etappe van de Renewi Tour te winnen. Met een uiterste krachtsinspanning sprintte hij in Geraardsbergen zijn Belgische medevluchters Arnaud De Lie en Tim Wellens eraf. "Ik had niet de beste benen, maar ging ook niet echt kapot. Dat is exact wat ik nodig heb om in een betere vorm te komen: lang diep gaan", zei hij bij de finish tegen Sporza.

3 uur geleden
Van der Poel slaat toe in derde etappe van de Renewi Tour

GERAARDSBERGEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft de derde etappe gewonnen van de Renewi Tour, de vijfdaagse etappekoers door Nederland en België. De Nederlandse toprenner kwam in een heuvelachtige rit over 182 kilometer als eerste aan op de Vesten van Geraardsbergen. Hij klopte in de eindsprint zijn Belgische medevluchters Arnaud De Lie en Tim Wellens.

4 uur geleden
Wielrenner Caruso mist Vuelta door gebroken hand

TURIJN (ANP) - Damiano Caruso verschijnt zaterdag niet aan de start van de Ronde van Spanje. De Italiaan heeft donderdag een hand gebroken bij een valpartij tijdens een training.

5 uur geleden
Rigters en Saddik slaags bij staredown voor gevecht

SCHIPHOL (ANP) - De kickboksers Levi Rigters en Jamal Ben Saddik zijn in een hotel bij Schiphol slaags geraakt bij een staredown een dag voor hun gevecht in Ahoy. Ze kwamen met elkaar in aanraking bij het officiële weegmoment voor Glory 103, waarna er een handgemeen ontstond. Beveiligers moesten Rigters en Ben Saddik weghalen.

6 uur geleden
Topsprinter Milan verlengt contract bij Lidl-Trek tot eind 2029

DEINZE (ANP) - De Italiaanse wielrenner Jonathan Milan heeft zijn contract tot eind 2029 verlengd bij Lidl-Trek. De 24-jarige topsprinter rijdt sinds begin 2024 voor de Amerikaanse ploeg.

10 uur geleden
Tennisser De Jong één zege verwijderd van debuut op US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is één zege verwijderd van zijn debuut op het hoofdtoernooi van de US Open. De 25-jarige Haarlemmer won in de tweede ronde van het kwalificatietoernooi van de Fransman Harold Mayot: 7-6 (11) 6-7 (4) 6-3. De Jong moet winnen van de Amerikaan Mitchell Krueger om het hoofdtoernooi op Flushing Meadows te bereiken.

14 uur geleden