Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schaatser De Boo 'extreem verbaasd' over snelste ronde ooit

Schaatser De Boo 'extreem verbaasd' over snelste ronde ooit

CALGARY (ANP) - Schaatser Jenning de Boo is "extreem verbaasd" dat hij zaterdagavond de snelste ronde ooit heeft gereden op de 1000 meter in het Canadese Calgary. "Ik wist dat ik goed was, ik heb al twee hartstikke mooie toernooien in Nederland gereden. Dat ik dit hier dan zo kan rijden, is bijna magisch", zei de Europees kampioen sprint bij de NOS.

"Ik was nu meer bezig met het winnen van (Jordan) Stolz dan met de tijd. Ik hoopte echt dat ik hem eindelijk had. Maar hij heeft zo'n slot, daar moet ik nog aan werken", zei de nummer 2 van de 1000 meter bij de wereldbeker in Calgary over de 20-jarige Amerikaan. De eerste volle ronde van De Boo was 23,92 en dat was sneller dan ooit.

Zijn 1.06,05 was ook een verbetering van het Nederlands record van Kjeld Nuis uit 2019 (1.06,18). "Daar ben ik superblij mee. Het is een hele mooie eindtijd", aldus De Boo.

Meer uit Sport

Skilegende Vonn krijgt operatie van zes uur na terugkeer in VS

NEW YORK (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn is na terugkeer in de Verenigde Staten in een ziekenhuis opgenomen. Ze heeft daar een operatie van 6 uur aan haar gebroken been ondergaan. "Zoals jullie kunnen zien waren er veel schroeven en platen nodig om alles weer in elkaar te zetten", zegt ze in een video op Instagram.

4 minuten geleden
Rijpma-de Jong verovert bij Spelen Milaan goud op 1500 meter

MILAAN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong heeft bij de Olympische Spelen van Milaan goud veroverd op de 1500 meter. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium in 1.54,09 voor Ragne Wiklund uit Noorwegen. Valérie Maltais uit Canada schaatste naar het brons.

7 minuten geleden
Verstappen werkt goede laatste testdag af in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) kende vrijdag een goede laatste testdag in Bahrein. De viervoudig wereldkampioen zette in de middag met zijn Red Bull de derde tijd neer. Eerder op de dag mocht zijn ploeggenoot Isack Hadjar (21) de wagen testen. Hij kwam tot de dertiende tijd van de dag. Charles Leclerc was met zijn Ferrari het snelst.

30 minuten geleden
Tourwinnares Ferrand-Prévot verlengt bij Visma-Lease a Bike

DEN BOSCH (ANP) - Wielrenster Pauline Ferrand-Prévot (34) heeft haar contract bij de Nederlandse ploeg Visma-Lease a Bike verlengd. De Française won vorig jaar de Tour de France Femmes in haar debuutjaar voor de ploeg. Ze tekende bij tot 2028.

2 uur geleden
Noren zorgen met zeventien gouden medailles voor record op Spelen

MILAAN (ANP) - Noorwegen heeft bij de Olympische Spelen in Milaan voor een record gezorgd. Biatleet Johannes Dale Skjevdal won het onderdeel 15 kilometer massastart en bezorgde zijn land daarmee de zeventiende gouden medaille.

2 uur geleden
Wielrenner Milan sprint opnieuw naar ritzege in UAE Tour

DUBAI (ANP) - De Italiaanse wielrenner Jonathan Milan heeft zijn tweede etappezege op rij geboekt in de UAE Tour. In een vlakke etappe over 168 kilometer rond Dubai was Milan de snelste in de eindsprint.

3 uur geleden
Freestyleskiër Hess maakt 'L'-teken nadat Trump hem loser noemt

LIVIGNO (ANP/AFP) - De Amerikaanse freestyleskiër Hunter Hess heeft vrijdag gezegd dat hij "extra gemotiveerd" was nadat Donald Trump hem een "echte loser" had genoemd. Dat deed de Amerikaanse president nadat Hess had verklaard met gemengde gevoelens Amerika bij de Winterspelen te vertegenwoordigen in het huidige politieke klimaat.

3 uur geleden