
Schaamte bij Bayern München voor 'rampzalige' bekerwedstrijd
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Een collectieve black-out, zo noemt technisch directeur Hasan Salihamidzic van Bayern München de zware bekernederlaag bij Borussia Mönchengladbach. Hoewel Bayern met vrijwel alle sterren aantrad, verloor de 'Rekordmeister' in de tweede ronde van het toernooi om de DFB-Pokal met maar liefst 5-0. "Alles wat fout kon gaan, ging ook fout", aldus Salihamidzic. "We hebben in de eerste helft geen duel gewonnen. Dit is onverklaarbaar."
Trainer Julian Nagelsmann ontbrak net als afgelopen weekeinde op de bank bij Bayern, omdat hij besmet is met het coronavirus. Zijn assistent Dino Toppmöller had geen verklaring voor de off-day van de koploper van de Bundesliga. "Dit is een pikzwarte dag voor ons. We waren overal een stap te laat. Het spijt ons dat we onze fans zo in de steek hebben gelaten", zei Toppmöller.
Bayern trad in Mönchengladbach aan met onder anderen Manuel Neuer, Robert Lewandowski, Thomas Müller, Joshua Kimmich, Serge Gnabry en Leroy Sané, maar de sterrenploeg stond na 21 minuten al met 3-0 achter. "Zoiets heb ik nog nooit meegemaakt", zei Müller, de enige speler die voor de camera wilde verschijnen. "Met uitzondering van Neuer speelden we allemaal rampzalig. We kunnen alleen maar onze excuses aanbieden aan onze fans."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft met een zege op AS Roma de derde plaats in de Serie A zekergesteld. De ploeg uit Bergamo met Marten de Roon won de thuiswedstrijd met 2-1.
10 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - FC Den Bosch is de play-offs om promotie naar de Eredivisie begonnen met een zege op SC Cambuur. In Stadion De Vliert won de ploeg van coach Ulrich Landvreugd in de eerste ronde met 1-0. Beide ploegen spelen vrijdag de return in Leeuwarden.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid moet op zijn minst de komende twee wedstrijden Vinícius Júnior en Lucas Vázquez missen. Beide spelers raakten zondag geblesseerd in de met 4-3 verloren 'Clásico' tegen FC Barcelona. De club lichtte op zijn website toe dat aanvaller Vinícius een verstuikte enkel heeft en dat verdediger Vázquez een spierblessure in zijn linkerbovenbeen heeft.
12 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda gaat volgend seizoen niet verder met de Tsjechische voetballer Dominik Janosek. De 26-jarige middenvelder verlaat de club na dit seizoen, aldus NAC.
14 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Carlo Ancelotti is de nieuwe bondscoach van de Braziliaanse voetballers. De huidige trainer van Real Madrid ondertekent een contract tot en met het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Xabi Alonso volgt Ancelotti naar alle waarschijnlijkheid op bij Real.
16 uur geledenNYON (ANP) - Dennis Higler is door de UEFA aangesteld als videoscheidsrechter voor de Champions League-finale tussen Internazionale en Paris Saint-Germain op zaterdag 31 mei. Pol van Boekel assisteert hem, meldt de UEFA.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - Davy Klaassen (Ajax), Igor Paixão (Feyenoord), Ismael Saibari (PSV), Sem Steijn (FC Twente) en Kenneth Taylor (Ajax) zijn genomineerd voor de prijs van beste voetballer van dit seizoen in de Eredivisie. Dat meldt de Eredivisie CV.
17 uur geleden