Scans bevestigen ernst blessure Arsenal-aanvoerder Ødegaard
BERGAMO (ANP/RTR) - Arsenal kan voorlopig niet beschikken over Martin Ødegaard. Scans hebben duidelijk gemaakt dat hij schade aan zijn enkel heeft en "tijdelijk" niet kan voetballen. Dat zei trainer Mikel Arteta op een persconferentie in aanloop naar de Champions League-wedstrijd tegen Atalanta.
Ødegaard liep de blessure op bij het Noorse elftal. Arteta sprak eerst nog de hoop uit zijn spelmaker snel terug te hebben, maar dat kan hij nu vergeten. De coach zegt nu dat hij hoopt dat het geen maanden gaat duren. "Maar laten we eens kijken", aldus de Spanjaard. "Hij is onze aanvoerder. Hij is een van de grootste en beste spelers in ons team. Onze identiteit is sterk verbonden met hoe hij speelt en zich gedraagt. Het is een grote test voor het team om te zien in hoeverre we in staat zijn om een ander gezicht te laten zien."
Zonder Ødegaard won Arsenal zondag in de Premier League bij Tottenham Hotspur: 0-1.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
40 minuten geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder weet nog niet of zijn aanvoerder Tjaronn Chery zaterdag tegen Excelsior speelt. Dat zei de 54-jarige coach in een interview met het clubkanaal. Vanwege de zogenoemde paspoortkwestie was de international van Suriname niet meer speelgerechtigd en mocht daardoor enige tijd niet meetrainen.
1 uur geledenBOEKAREST (ANP/DPA) - De voormalig bondscoach van Roemenië, Mircea Lucescu, heeft een dag na zijn aftreden in het ziekenhuis een hartaanval gehad. Volgens Roemeense media gebeurde dat vlak voor zijn geplande ontslag uit het ziekenhuis. Zijn toestand is momenteel stabiel en hij is bij bewustzijn, meldt het ziekenhuis in Boekarest.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft de nederlagen tegen NEC (2-3) en Telstar verwerkt op een skivakantie in Italië. Dat vertelde hij vrijdag op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept de KNVB op om duidelijkheid te geven in de langlopende zaak over de proflicentie van de club uit Arnhem. De vereniging kondigt voor de komende tijd "publieksvriendelijke acties" aan om de KNVB daartoe te bewegen, staat in een verklaring op de website. Wat die acties inhouden, is onduidelijk.
2 uur geleden