Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scans bevestigen ernst blessure Arsenal-aanvoerder Ødegaard

Scans bevestigen ernst blessure Arsenal-aanvoerder Ødegaard

BERGAMO (ANP/RTR) - Arsenal kan voorlopig niet beschikken over Martin Ødegaard. Scans hebben duidelijk gemaakt dat hij schade aan zijn enkel heeft en "tijdelijk" niet kan voetballen. Dat zei trainer Mikel Arteta op een persconferentie in aanloop naar de Champions League-wedstrijd tegen Atalanta.

Ødegaard liep de blessure op bij het Noorse elftal. Arteta sprak eerst nog de hoop uit zijn spelmaker snel terug te hebben, maar dat kan hij nu vergeten. De coach zegt nu dat hij hoopt dat het geen maanden gaat duren. "Maar laten we eens kijken", aldus de Spanjaard. "Hij is onze aanvoerder. Hij is een van de grootste en beste spelers in ons team. Onze identiteit is sterk verbonden met hoe hij speelt en zich gedraagt. Het is een grote test voor het team om te zien in hoeverre we in staat zijn om een ​​ander gezicht te laten zien."

Zonder Ødegaard won Arsenal zondag in de Premier League bij Tottenham Hotspur: 0-1.

Meer uit Voetbal

Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

36 minuten geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

2 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

2 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

3 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

4 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

4 uur geleden