Scans bevestigen ernst blessure Arsenal-aanvoerder Ødegaard
BERGAMO (ANP/RTR) - Arsenal kan voorlopig niet beschikken over Martin Ødegaard. Scans hebben duidelijk gemaakt dat hij schade aan zijn enkel heeft en "tijdelijk" niet kan voetballen. Dat zei trainer Mikel Arteta op een persconferentie in aanloop naar de Champions League-wedstrijd tegen Atalanta.
Ødegaard liep de blessure op bij het Noorse elftal. Arteta sprak eerst nog de hoop uit zijn spelmaker snel terug te hebben, maar dat kan hij nu vergeten. De coach zegt nu dat hij hoopt dat het geen maanden gaat duren. "Maar laten we eens kijken", aldus de Spanjaard. "Hij is onze aanvoerder. Hij is een van de grootste en beste spelers in ons team. Onze identiteit is sterk verbonden met hoe hij speelt en zich gedraagt. Het is een grote test voor het team om te zien in hoeverre we in staat zijn om een ander gezicht te laten zien."
Zonder Ødegaard won Arsenal zondag in de Premier League bij Tottenham Hotspur: 0-1.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff vindt niet dat hij de voorbije transferperiode te veel risico heeft genomen. De technisch directeur van Ajax haalde de voorbije maanden elf nieuwe spelers naar Amsterdam, onder wie een aantal ervaren krachten die transfervrij waren, zoals Julian Brandt (30), Daley Blind (36) en Sofyan Amrabat (30). Ook huurt Ajax de nodige spelers.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Clubs hebben een recordbedrag uitgegeven op de transfermarkt. Dat concludeert wereldvoetbalbond FIFA na het sluiten van de transfermarkt voor veel landen.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart blijft ook de komende jaren directeur voetbalzaken van PSV. De Eindhovense club verlengde donderdag het in 2027 aflopende contract van de 57-jarige Amerikaan met drie jaar.
3 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - Alle voetbalwedstrijden in Argentinië worden komend weekeinde na tien minuten even stilgelegd als eerbetoon aan Lionel Messi. De vedette maakte onlangs bekend dat hij stopt als international. Hij voetbalde altijd met rugnummer 10 voor zijn nationale ploeg.
10 uur geledenOSNABRÜCK (ANP) - Bayern München heeft de tweede ronde van het Duitse bekertoernooi bereikt. De landskampioen won met 4-1 bij VfL Osnabrück uit de tweede Bundesliga.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft op de laatste dag van de transfermarkt Roberts Uldrikis vastgelegd. De 28-jarige Letse spits komt over van Arminia Bielefeld. Hij tekent voor één seizoen in Heerenveen.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Joël van den Berg aan het Schotse Celtic verkocht. De landskampioen uit Eindhoven heeft een akkoord bereikt met de Schotse landskampioen over een transfer van de 19-jarige middenvelder, die nog een contract tot medio 2028 had. Van den Berg tekent bij Celtic voor vier seizoenen met de optie voor nog een jaar.
19 uur geleden