Scans bevestigen ernst blessure Arsenal-aanvoerder Ødegaard
BERGAMO (ANP/RTR) - Arsenal kan voorlopig niet beschikken over Martin Ødegaard. Scans hebben duidelijk gemaakt dat hij schade aan zijn enkel heeft en "tijdelijk" niet kan voetballen. Dat zei trainer Mikel Arteta op een persconferentie in aanloop naar de Champions League-wedstrijd tegen Atalanta.
Ødegaard liep de blessure op bij het Noorse elftal. Arteta sprak eerst nog de hoop uit zijn spelmaker snel terug te hebben, maar dat kan hij nu vergeten. De coach zegt nu dat hij hoopt dat het geen maanden gaat duren. "Maar laten we eens kijken", aldus de Spanjaard. "Hij is onze aanvoerder. Hij is een van de grootste en beste spelers in ons team. Onze identiteit is sterk verbonden met hoe hij speelt en zich gedraagt. Het is een grote test voor het team om te zien in hoeverre we in staat zijn om een ander gezicht te laten zien."
Zonder Ødegaard won Arsenal zondag in de Premier League bij Tottenham Hotspur: 0-1.
Meer uit Voetbal
DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
43 minuten geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
10 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
10 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
11 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
20 uur geleden