Sc Heerenveen wil nieuwe trainingslocatie
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen wil een nieuwe trainingslocatie gaan bouwen. De Friese club onderzoekt samen met de gemeente wat een geschikte nieuwe locatie is voor de trainingsvelden.
Heerenveen traint momenteel op Sportpark Skoatterwâld, een accommodatie die wordt gedeeld met de voetbalsters en vv Heerenveen. "Met het toenemende aantal inwoners in de wijk Skoatterwâld is ook het ledenaantal bij vv Heerenveen meer dan verdubbeld. Hierdoor is de ruimte en het gebruik van Skoatterwâld steeds meer onder druk komen te staan", aldus de nummer 10 van de Eredivisie, die naar eigen zeggen ruimte wil maken voor de breedtesport.
"De club is momenteel in gesprek met meerdere partijen om de financiering van ons nieuwe complex op zo kort mogelijke termijn te kunnen financieren", aldus algemeen directeur Cees Roozemond. "Wij willen hier een duurzame accommodatie neerzetten, wat na de renovatie van de kleedkamers in het Abe Lenstra-stadion een volgende stap is in de verdere professionalisering van de faciliteiten bij de club."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen subtoppers FC Utrecht en FC Twente heeft in de Eredivisie geen winnaar opgeleverd. In de Galgenwaard speelden de nummers 7 en 8 van de ranglijst met 1-1 gelijk. Mats Rots maakte in de slotfase gelijk voor FC Twente, dat nog kansen kreeg op een winnende treffer.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
15 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
18 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.
18 uur geledenLEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.
18 uur geleden