
Sc Heerenveen twee duels zonder geschorste Sebaoui
ZEIST (ANP) - Sc Heerenveen kan de laatste twee competitiewedstrijden niet beschikken over Ilias Sebaoui. De middenvelder is door de KNVB voor drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geschorst voor de rode kaart die hij zaterdag kreeg in de ontmoeting met RKC Waalwijk voor een charge op Faissal Al Mazyani.
Heerenveen speelt woensdag een uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles en sluit de competitie zondag in eigen stadion af tegen Feyenoord. De Friezen staan achtste en hopen zich te plaatsen voor de play-offs om deelname aan Europees voetbal.
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Carlo Ancelotti is de nieuwe bondscoach van de Braziliaanse voetballers. De huidige trainer van Real Madrid ondertekent een contract tot en met het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Xabi Alonso volgt Ancelotti naar alle waarschijnlijkheid op bij Real.
33 minuten geledenNYON (ANP) - Dennis Higler is door de UEFA aangesteld als videoscheidsrechter voor de Champions League-finale tussen Internazionale en Paris Saint-Germain op zaterdag 31 mei. Pol van Boekel assisteert hem, meldt de UEFA.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Davy Klaassen (Ajax), Igor Paixão (Feyenoord), Ismael Saibari (PSV), Sem Steijn (FC Twente) en Kenneth Taylor (Ajax) zijn genomineerd voor de prijs van beste voetballer van dit seizoen in de Eredivisie. Dat meldt de Eredivisie CV.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de Italiaanse titel punten verspeeld tegen Genoa. De ploeg van coach Antonio Conte bleef in het eigen Stadio Diego Armando Maradona in Napels steken op een gelijkspel: 2-2.
18 uur geledenGENK (ANP) - Club Brugge is door de zege op Racing Genk de enig overgebleven concurrent voor Union Sint-Gillis in de strijd om de Belgische titel. Titelverdediger Brugge won met 2-0 bij Genk, dat daarmee definitief is afgehaakt in de titelstrijd.
20 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale is door een zege bij Torino (0-2) in punten weer op gelijke hoogte gekomen met koploper Napoli. De ploeg van coach Simone Inzaghi won in Turijn met 2-0. Napoli speelt later zondag nog thuis tegen Genoa en heeft bij een zege weer 3 punten meer.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Wie Wout Weghorst over het veld zag lopen na het laatste fluitsignaal van het verloren thuisduel met NEC (0-3) kreeg het idee dat Ajax de titelrace met PSV definitief had verloren. De spits had de tranen in zijn ogen staan en bleef maar met zijn hoofd schudden. "Ik had deze dag heel anders voorgesteld", bekende hij later.
20 uur geleden