Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sc Heerenveen pakt na zeven nederlagen op rij weer een punt

Sc Heerenveen pakt na zeven nederlagen op rij weer een punt

TILBURG (ANP) - Sc Heerenveen heeft voor het eerst een punt gepakt onder leiding van interim-trainer Ole Tobiasen. De Friezen stonden zaterdag bij Willem II flink onder druk, maar ze wisten stand te houden in Tilburg: 0-0.

Heerenveen koos voor een verdedigende tactiek en liet het initiatief aan Willem II. De thuisploeg had het eerste halfuur zelfs 71 procent balbezit. Tot grote kansen leidde dat lange tijd niet. Kort voor rust was Görkem Saglam wel dicht bij een doelpunt. Doelman Erwin Mulder redde knap op een hard schot met links van de Turkse middenvelder.

Ook na rust wist Willem II niet de ruimte te vinden in de hechte defensie van Heerenveen, dat zelf uit een hoekschop nog even gevaarlijk werd. Sven van Beek, die vorig seizoen nog bij Willem II speelde, zag zijn kopbal op de lijn worden weggeschoten door de Duitse verdediger Derrick Köhn.

Willem II en Heerenveen blijven door het gelijkspel de twee slechtst presterende clubs in de Eredivisie dit jaar. Heerenveen had de laatste zeven wedstrijden op rij verloren. Willem II wist in 2022 alleen te winnen van RKC Waalwijk (3-1).

Willem II heeft na 25 speelronden 22 punten en sc Heerenveen 26. Daarmee staan de clubs op respectievelijk de vijftiende en dertiende plek.

Meer uit Voetbal

United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

4 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

11 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

16 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden