Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sc Heerenveen pakt na zeven nederlagen op rij weer een punt

Sc Heerenveen pakt na zeven nederlagen op rij weer een punt

TILBURG (ANP) - Sc Heerenveen heeft voor het eerst een punt gepakt onder leiding van interim-trainer Ole Tobiasen. De Friezen stonden zaterdag bij Willem II flink onder druk, maar ze wisten stand te houden in Tilburg: 0-0.

Heerenveen koos voor een verdedigende tactiek en liet het initiatief aan Willem II. De thuisploeg had het eerste halfuur zelfs 71 procent balbezit. Tot grote kansen leidde dat lange tijd niet. Kort voor rust was Görkem Saglam wel dicht bij een doelpunt. Doelman Erwin Mulder redde knap op een hard schot met links van de Turkse middenvelder.

Ook na rust wist Willem II niet de ruimte te vinden in de hechte defensie van Heerenveen, dat zelf uit een hoekschop nog even gevaarlijk werd. Sven van Beek, die vorig seizoen nog bij Willem II speelde, zag zijn kopbal op de lijn worden weggeschoten door de Duitse verdediger Derrick Köhn.

Willem II en Heerenveen blijven door het gelijkspel de twee slechtst presterende clubs in de Eredivisie dit jaar. Heerenveen had de laatste zeven wedstrijden op rij verloren. Willem II wist in 2022 alleen te winnen van RKC Waalwijk (3-1).

Willem II heeft na 25 speelronden 22 punten en sc Heerenveen 26. Daarmee staan de clubs op respectievelijk de vijftiende en dertiende plek.

Meer uit Voetbal

Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

5 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

6 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

15 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

15 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

15 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

17 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

18 uur geleden