Sc Heerenveen langer door met geblesseerde middenvelder Ras
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het na dit seizoen aflopende contract met Jan Ras met twee jaar verlengd. De Friese voetbalclub heeft in de verbintenis ook de optie opgenomen daarna nog een jaar langer met elkaar door te gaan.
De 21-jarige Ras deed aan het begin van dit seizoen mee in drie competitiewedstrijden van het eerste elftal. Eind augustus scheurde hij, in een duel van de beloften, de kruisbanden van zijn knie af.
"Jan is een speler uit onze eigen jeugdopleiding en heeft zich de afgelopen jaren uitstekend ontwikkeld. Zijn blessure was echter een enorme domper voor zowel hemzelf als de club. Momenteel zit hij volop in zijn revalidatieproces en wij hebben er alle vertrouwen in dat Jan de komende jaren weer kan laten zien wat hij kan", zegt Gerry Hamstra, technisch manager van sc Heerenveen.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
42 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
6 uur geleden