Sc Heerenveen haalt Siem de Jong terug naar Nederland
HEERENVEEN (ANP) - Siem de Jong keert terug in de eredivisie. De 31-jarige aanvallende middenvelder ondertekent vrijdag een contract bij sc Heerenveen.
De Jong zat zonder club sinds zijn contract bij de Amerikaanse club FC Cincinnati vorige maand niet werd verlengd. Eerder voetbalde hij onder meer bij Ajax, PSV en Newcastle United.
Heerenveen wil de transfer nog niet voor vrijdag bevestigen. Luuk de Jong, de voetballende broer van Siem bij Sevilla, zei donderdag tegen FOX Sports: "Is het morgen al? Dat wist ik eerlijk gezegd niet. Heerenveen is een fantastische club. Ik heb Siem er niet heel veel over gesproken. Hij moet gewoon weer lekker aan voetballen toekomen. Met de ervaring die hij meebrengt, kan hij denk ik heel belangrijk voor ze zijn."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
53 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
4 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
7 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
20 uur geleden