Sc Heerenveen grijpt naast PSV-middenvelder Babadi
HEERENVEEN (ANP) - Isaac Babadi maakt het seizoen af bij PSV. Sc Heerenveen wilde de 19-jarige middenvelder graag huren, maar de Eindhovenaren willen daar toch niet aan meewerken. Dat zei Ferry de Haan, algemeen directeur van sc Heerenveen dinsdagavond bij ESPN.
"We zijn er een week mee bezig geweest en wisten dat we even geduld moesten hebben. We hadden onze pijlen volledig op hem gericht en dachten dat het de goede kant op zou gaan", aldus De Haan. "Babadi wilde zelf heel graag. Waarom het niet doorgaat, zul je aan PSV moeten vragen. Het was een mooie transfer geweest. We kijken nu niet naar iemand anders. Paniekaankopen zijn volgens mij sowieso niet goed."
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
26 minuten geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
28 minuten geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
7 uur geleden