Sc Heerenveen grijpt naast PSV-middenvelder Babadi
HEERENVEEN (ANP) - Isaac Babadi maakt het seizoen af bij PSV. Sc Heerenveen wilde de 19-jarige middenvelder graag huren, maar de Eindhovenaren willen daar toch niet aan meewerken. Dat zei Ferry de Haan, algemeen directeur van sc Heerenveen dinsdagavond bij ESPN.
"We zijn er een week mee bezig geweest en wisten dat we even geduld moesten hebben. We hadden onze pijlen volledig op hem gericht en dachten dat het de goede kant op zou gaan", aldus De Haan. "Babadi wilde zelf heel graag. Waarom het niet doorgaat, zul je aan PSV moeten vragen. Het was een mooie transfer geweest. We kijken nu niet naar iemand anders. Paniekaankopen zijn volgens mij sowieso niet goed."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
1 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
2 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
3 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
6 uur geleden