Sc Heerenveen bezorgt NAC Breda derde nederlaag op rij
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft in de Eredivisie voor de derde keer op rij verloren. Sc Heerenveen was in een vermakelijk en doelpuntrijk duel te sterk voor het elftal van trainer Carl Hoefkens: 2-4.
Heerenveen dankte de zege aan een sterke eerste helft. Na goed voorbereidend werk van Mats Köhlert schoot Jacob Trenskow de bal in de zevende minuut knap binnen: 0-1. Na een snel uitgevoerde counter verdubbelde Alireza Jahanbakhsh kort daarna met een diagonaal schot de voorsprong. Het betekende het eerste doelpunt van de Iraniër voor Heerenveen.
NAC kwam snel met een antwoord. Na een verre ingooi van Jan van den Bergh kopte Elías Már Ómarsson van dichtbij raak (1-2). Via Nikolai Hopland, die van dichtbij scoorde, liep Heerenveen binnen het halfuur alweer verder weg.
Blessuretijd
Na rust kwam Sydney van Hooijdonk bij NAC in de ploeg. De aanvaller keerde terug bij de club na een avontuur bij onder meer sc Heerenveen en Cesena. NAC nam het initiatief over en de thuisploeg scoorde weer na een verre ingooi van Van den Bergh. Opnieuw was het Ómarsson die doel trof.
Van den Bergh leek in de slotfase voor de 3-3 te zorgen, maar zijn treffer werd afgekeurd. Heerenveen scoorde in blessuretijd nog wel, via Ilias Sebaoui.
Heerenveen passeert NAC op de ranglijst. De ploeg van coach Robin van Persie heeft na achttien speelronden 24 punten en staat negende.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
3 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
13 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
13 uur geleden