SC Freiburg klopt Hoffenheim in doelpuntrijk duel en is nu vierde
HOFFENHEIM (ANP) - SC Freiburg blijft in de race voor deelname aan de Champions League komend seizoen. Oranje-doelman Mark Flekken werd zaterdag in de uitwedstrijd tegen Hoffenheim drie keer gepasseerd, maar Freiburg zelf scoorde nog een keer vaker: 3-4.
Roland Sallai bracht Freiburg halverwege de eerste helft aan de leiding. Na ruim een half uur zag Flekken Andrej Kramaric scoren nadat de Kroaat vrij voor hem opdook na een voorzet vanaf links (1-1). Flekken verweet zijn verdedigers niet mee te zijn gelopen.
Kort na de pauze zette Angelo Stiller Hoffenheim, op aangeven van Kramaric, op voorsprong. Freiburg kwam vrijwel direct langszij via Christian Günter. In de 70e minuut werd het via Lucas Höler 2-3 en de Zuid-Koreaan Jeong Woo-yeong tekende in de 73e minuut voor de vierde treffer van Freiburg. Flekken moest nog een treffer incasseren van Sebastian Rudy, maar verder kwam Hoffenheim niet.
Freiburg steeg naar de vierde plaats met 55 punten. Nummer 3 Bayer Leverkusen heeft ook 55 punten en nummer 5 RB Leipzig 54. Leverkusen en Leipzig komen maandag pas in actie. De eerste vier clubs uit de Bundesliga kwalificeren zich voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
8 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
19 uur geleden