SC Freiburg houdt kans op deelname aan Champions League
FREIBURG (ANP) - SC Freiburg heeft nog steeds uitzicht op een startbewijs voor volgend seizoen in de Champions League. Doelman Mark Flekken en zijn ploeggenoten wonnen de thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg met 2-0.
Christian Günter en Nils Petersen maakten de doelpunten voor de thuisploeg. Roland Sallai bereidde beide treffers voor. Micky van de Ven speelde de hele wedstrijd voor VfL Wolfsburg. De verdediger kreeg een gele kaart. SC Freiburg eindigde het duel met 10 man, na een rode kaart van Nicolas Höfler in blessuretijd.
Freiburg staat nu in punten gelijk met 1. FC Union Berlin, de huidige nummer 4 van de Bundesliga, die zaterdag op bezoek gaat bij TSG 1899 Hoffenheim. De beste vier ploegen van de eindklassering van de Bundesliga mogen volgend seizoen aan de Champions League deelnemen.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
1 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
19 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
20 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
21 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
22 uur geleden