Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

SC Cambuur wint ook van FC Utrecht en klimt naar zevende plek

SC Cambuur wint ook van FC Utrecht en klimt naar zevende plek

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur blijft verbazen in de Eredivisie. De Friese club, vorig seizoen kampioen in de Keuken Kampioen Divisie, behaalde in de thuiswedstrijd tegen nummer 4 FC Utrecht de derde competitiezege op rij: 2-1. De ploeg van trainer Henk de Jong klom daardoor naar de onverwachte zevende plek op de ranglijst.

Arbiter Dennis Higler moest het duel kort na aanvang twee keer stilleggen. De eerste keer werd er alleen vuurwerk naar het veld gegooid vanuit een hoek van het stadion en daarna verschenen er ook mensen op en rond het veld. Nadat de indringers waren vertrokken en het rokende vuurwerk was verwijderd, kon Higler de wedstrijd weer hervatten.

Uit een fraai uitgespeelde aanval, met een assist van Jamie Jacobs, opende Roberts Uldrikis in de 21e minuut namens SC Cambuur de score. Na ruim een half uur maakte Moussa Sylla gelijk met een van richting veranderd schot. Kort daarvoor had ploeggenoot Othmane Boussaid een grote kans van dichtbij gemist.

Jacobs zette de thuisclub in de 55e opnieuw op voorsprong met een schot, na zwak verdedigingswerk van Django Warmerdam (2-1). Daarna maakte het schotloze FC Utrecht vergeefs jacht op de gelijkmaker. Voor trainer René Hake van FC Utrecht was het een speciale wedstrijd. Hij was van januari 2018 tot medio 2019 werkzaam als hoofdcoach bij SC Cambuur.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

2 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

2 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

3 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

3 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

4 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

5 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

14 uur geleden