Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

SC Cambuur verlengt contract verdediger Mac-Intosch

SC Cambuur verlengt contract verdediger Mac-Intosch

LEEUWARDEN (ANP) - Verdediger Calvin Mac-Intosch voetbalt ook volgend seizoen voor SC Cambuur. De 32-jarige Amsterdammer heeft zijn contract in Leeuwarden verlengd tot de zomer van 2023. Mac-Intosch speelde al 130 wedstrijden voor de Friese club, waarin hij zeven doelpunten maakte.

De centrale verdediger kwam tussen 2014 en 2016 uit voor Cambuur en keerde in 2019 terug in Leeuwarden, nadat hij voor onder meer Almere City FC en Fortuna Sittard had gespeeld en voor clubs in Engeland en Noorwegen. Met Cambuur werd Mac-Intosch vorig seizoen kampioen van de Keuken Kampioen Divisie. In de Eredivisie staat de ploeg van trainer Henk de Jong nu op de negende plaats.

"Rust, ervaring en stabiliteit. Dat heeft elk team nodig en dat is onder meer wat Calvin bij ons brengt", zegt technisch manager Foeke Booy. "Met al ruim honderd wedstrijden voor SC Cambuur is het onderhand een echte clubspeler en dat is natuurlijk geen toeval. Als mens en als voetballer past hij uitstekend bij onze club en onze manier van spelen."

Meer uit Voetbal

Willem II haalt Streppel terug als hoofdtrainer

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.

2 uur geleden
TOP Oss schakelt PEC Zwolle uit in KNVB-beker

ZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.

2 uur geleden
Fortuna ten koste van Sparta door in KNVB-beker na penalty's

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.

2 uur geleden
Trainer Kompany van Bayern München heeft ziekenhuis verlaten

MÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.

3 uur geleden
Internazionale wint dankzij twee eigen doelpunten van Venezia

VENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.

4 uur geleden
Lebreton verlengt contract met NEC tot medio 2030

NIJMEGEN (ANP) - De Franse voetballer Noé Lebreton heeft zijn contract bij NEC tot de zomer van 2030 verlengd. Dat zijn de 22-jarige middenvelder en de club uit Nijmegen overeengekomen.

10 uur geleden
Spaanse voetbalbond schrapt bekerduels na dodelijk treinongeluk

MADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond heeft de 24 bekerwedstrijden geannuleerd die voor woensdag op het programma stonden. Het besluit volgt op het dodelijke treinongeluk nabij Urda. Dat heeft de Spaanse radiozender COPE bekendgemaakt.

11 uur geleden