SC Cambuur verlengt contract verdediger Mac-Intosch
LEEUWARDEN (ANP) - Verdediger Calvin Mac-Intosch voetbalt ook volgend seizoen voor SC Cambuur. De 32-jarige Amsterdammer heeft zijn contract in Leeuwarden verlengd tot de zomer van 2023. Mac-Intosch speelde al 130 wedstrijden voor de Friese club, waarin hij zeven doelpunten maakte.
De centrale verdediger kwam tussen 2014 en 2016 uit voor Cambuur en keerde in 2019 terug in Leeuwarden, nadat hij voor onder meer Almere City FC en Fortuna Sittard had gespeeld en voor clubs in Engeland en Noorwegen. Met Cambuur werd Mac-Intosch vorig seizoen kampioen van de Keuken Kampioen Divisie. In de Eredivisie staat de ploeg van trainer Henk de Jong nu op de negende plaats.
"Rust, ervaring en stabiliteit. Dat heeft elk team nodig en dat is onder meer wat Calvin bij ons brengt", zegt technisch manager Foeke Booy. "Met al ruim honderd wedstrijden voor SC Cambuur is het onderhand een echte clubspeler en dat is natuurlijk geen toeval. Als mens en als voetballer past hij uitstekend bij onze club en onze manier van spelen."
Meer uit Voetbal
N i e u w bericht, meer informatie na 3e alinea: met meer citaten Xavi
59 minuten geledenPORTO (ANP) - Titelverdediger Portugal heeft zich zondagavond als eerste geplaatst voor de kwartfinales van de Nations League, die in maart plaatsvinden. De Portugezen wonnen thuis met 2-1 van Noorwegen, dezelfde uitslag als een week eerder in Oslo. Na vier wedstrijden heeft Portugal 12 punten en kan het niet lager dan als tweede eindigen in groep 4 van de A-divisie.
2 uur geledenBAČKA TOPOLA (ANP) - In de B-divisie van de Nations League vond zondag de tweede wedstrijd in het veelbesproken tweeluik tussen Ierland en Israël plaats. De 'thuiswedstrijd' van de Ieren op neutraal terrein in Servië eindigde in 1-1. Oud-AZ-spits Troy Parrott benutte een strafschop. Dor Perez maakte gelijk voor Israël.
2 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Griekenland en Duitsland hebben zondagavond gelijkgespeeld in de Nations League. In Thessaloniki werd het 0-0. Door dat resultaat neemt Oranje, dat met 2-1 won van Servië, de leiding in groep 2 van de A-divisie over van de Grieken. Nederland en Griekenland hebben allebei 8 punten, een gelijk onderling resultaat en hetzelfde doelsaldo. Oranje gaat op basis van het aantal gemaakte doelpunten aan kop. Duitsland staat derde met 5 punten.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zondagavond het thuisduel met Servië in de Nations League met 2-1 gewonnen. Teun Koopmeiners en Joshua Zirkzee maakten in Eindhoven de doelpunten voor Oranje. Het elftal van bondscoach Xavi Hernández heeft 8 punten uit vier wedstrijden in groep 2 van de A-divisie.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Denzel Dumfries begint zondag tegen Servië aan zijn tachtigste wedstrijd voor het Nederlands elftal. De 30-jarige vleugelverdediger van Real Madrid passeert daarmee Patrick Kluivert, Dennis Bergkamp, Mark van Bommel en Stefan de Vrij, die allemaal op 79 interlands bleven steken.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Virgil van Dijk ontvangt zondag na de thuiswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Servië in de Nations League een gouden schaal van Marianne van Leeuwen, directeur betaald voetbal van de KNVB. De 35-jarige aanvoerder begint om 20.45 uur aan zijn honderdste interland.
5 uur geleden