
SC Cambuur sluit af met ruime zege op RKC Waalwijk
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft het seizoen voor eigen publiek afgesloten met een overwinning. De formatie van trainer Sjors Ultee rekende met enthousiast spel af met RKC Waalwijk, 4-0. Cambuur was al gedegradeerd uit de Eredivisie, RKC had bij een overwinning nog een kansje gehad zich te plaatsen voor de play-offs om Europees voetbal.
Ver in blessuretijd van de eerste helft maakte Cambuur in enkele minuten tijd twee doelpunten achter elkaar. Roberts Uldrikis opende de score, door van dichtbij een voorzet van ver van aanvoerder Alex Bangura in te tikken. Dat was in de 5e minuut van de extra speeltijd. Vervolgens kwam nummer 2 er meteen achteraan. RKC Waalwijk verspeelde meteen na de aftrap de bal en David Sambissa rondde af na een snel door de thuisclub opgezette aanval.
Vrij snel na de hervatting maakte Navarone Foor er 3-0 van. Hij kreeg de bal met een beetje mazzel, draaide weg van twee tegenstanders en rondde af. Door Milan Smit liepen de Friezen nog verder uit. Hij kon simpel scoren na een verdedigingsfout bij de Brabanders.
Voor Joseph Oosting was het de laatste wedstrijd als coach van RKC Waalwijk. Hij vertrekt na een succesvol seizoen naar FC Twente.
Meer uit Voetbal
BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.
9 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.
13 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.
14 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.
17 uur geleden