SC Cambuur ondanks puntenverlies terug aan kop
NIJMEGEN (ANP) - SC Cambuur heeft opnieuw punten laten liggen in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van trainer Henk de Jong kwam in Nijmegen tegen NEC niet verder dan een gelijkspel: 0-0. Vorige week had Cambuur in eigen stadion verloren van FC Volendam (0-1).
Aanvaller Issa Kallon raakte zowel in de eerste als tweede helft de paal namens Cambuur. Ook topscorer Robert Mühren (achttien doelpunten) slaagde er niet in om NEC-doelman Norbert Alblas te passeren. Cambuur zag na een half uur Giovanni Korte geblesseerd uitvallen.
De Friese club nestelde zich wel weer aan kop van de ranglijst. Cambuur heeft net als Almere City FC na twintig wedstrijden 47 punten, maar beschikt over een beter doelsaldo. Almere City won vrijdag al met 5-2 bij Jong AZ.
Zo'n dertig personeelsleden, vrijwilligers en fans van NEC zorgden er in de nacht van zaterdag op zondag voor dat het veld in stadion De Goffert sneeuwvrij werd gemaakt. In Nijmegen was zo'n 5 centimeter sneeuw gevallen.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski vertrekt aan het einde van het seizoen bij FC Barcelona. "Na vier jaar vol uitdagingen en hard werk is het tijd om verder te gaan", schrijft de Poolse spits op Instagram. "Ik vertrek met het gevoel dat de missie is volbracht. Vier seizoenen, drie kampioenschappen. Ik zal nooit de liefde vergeten die ik vanaf mijn allereerste dagen van de fans heb gekregen. Catalonië is mijn thuis. Dank aan iedereen die ik tijdens deze prachtige vier jaar heb ontmoet. Barça is terug waar het thuishoort."
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist zondag ook de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen Real Betis. "Hij vertelde me dat hij zich niet goed voelt", zei trainer Hansi Flick op een persconferentie. "Dus hij speelt niet."
1 uur geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.
16 uur geledenPORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
19 uur geleden