SC Cambuur ondanks eerste zege in 2,5 maand niet naar play-offs
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft zich ondanks een overwinning bij concurrent FC Groningen (2-3) niet kunnen plaatsen voor de play-offs om Europees voetbal. De club uit Leeuwarden was afhankelijk van concurrenten en had daardoor aan de zege niet genoeg. Cambuur eindigt dankzij de eerste overwinning sinds eind februari op de negende plaats. Groningen-trainer Danny Buijs besluit zijn carrière bij de club met een twaalfde plek.
Spits Roberts Uldrikis zette Cambuur al vroeg op voorsprong met een knappe kopbal. Met een raak schot van afstand verdubbelde Mees Hoedemakers die voorsprong, voordat Jørgen Strand Larsen met zijn veertiende competitiedoelpunt van dit seizoen de spanning terugbracht. Cambuur-aanvaller Issa Kallon bezorgde zijn club vlak daarna een ruimere marge door een strafschop te benutten. Aanvaller Romano Postema maakte in blessuretijd de 3-2.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
2 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
9 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden