SC Cambuur niet in de problemen tegen amateurs van Ajax
AMSTERDAM (ANP) - De amateurploeg van Ajax heeft in de bekerwedstrijd tegen SC Cambuur niet voor een verrassing kunnen zorgen. De Amsterdammers verloren op eigen veld met ruime cijfers: 0-5. De ruststand op Sportcomplex De Toekomst was 0-3.
De thuisclub hielp SC Cambuur een beetje op weg door twee eigen doelpunten te maken. Xamm Flemming (0-1) en Stefan Smal (0-4) passeerden hun eigen doelman Ruben Zandwijken. Namens de Friese club kwamen Filip Krastev, Erik Schouten en invaller Nick Doodeman tot scoren. De Letse spits Roberts Uldrikis, voor de eerste keer in het basisteam van Cambuur, verzorgde twee assists.
Fans van de Eredivisieclub waren niet welkom bij het duel.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
8 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
9 uur geleden