SC Cambuur na rust royaal langs Helmond Sport
HELMOND (ANP) - SC Cambuur heeft dankzij een sterke tweede helft de uitwedstrijd tegen Helmond Sport royaal gewonnen. De ploeg van trainer Henk de Jong zegevierde met 5-1. Bij de rust leidde de thuisclub nog met 1-0 dankzij een treffer van Alec Van Hoorenbeeck.
Na de rust ging het hard aan Friese kant. Tussen de 57e en 75e minuut kwamen de bezoekers vijf keer tot scoren. Jamie Jacobs bracht twee treffers op zijn naam. De andere doelpunten kwam voor rekening van Issa Kallon, Robert Mühren en Mitchel Paulissen.
Op de ranglijst van de Keuken Kampioen Divisie staat Cambuur op de derde plaats met 13 punten. NAC Breda leidt met 18 punten. Helmond Sport zakte naar de laatste plaats.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
53 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
54 minuten geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
2 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
2 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.
3 uur geledenMONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.
3 uur geledenTOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.
6 uur geleden