Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

SC Cambuur lost De Graafschap als koploper af

SC Cambuur lost De Graafschap als koploper af

DOETINCHEM (ANP) - SC Cambuur heeft in de Keuken Kampioen Divisie de koppositie overgenomen van De Graafschap. De topper in Doetinchem eindigde in 0-2. Beide titelkandidaten staan op 28 punten, maar de Friese ploeg heeft een wedstrijd minder gespeeld.

Erik Schouten maakte in de 42e minuut het openingsdoelpunt uit een chaotische situatie in het strafschopgebied van de 'Superboeren'. Na de rust ging De Graafschap fanatiek op jacht naar de gelijkmaker. Doelman Sonny Stevens bleef echter goed overeind. Uit een counter besliste Giovanni Korte de wedstrijd met een fraaie boogbal over doelman Rody de Boer.

Beide clubs waren vorig seizoen op weg naar de eredivisie. Doordat de KNVB de competitie vanwege de coronacrisis vroegtijdig beëindigde, kon zowel koploper Cambuur als nummer 2 De Graafschap de felbegeerde promotie vergeten. Beide clubs spanden gezamenlijk een kort geding aan tegen de KNVB, maar werden in het ongelijk gesteld. Ze ontvingen nog wel een 'schadevergoeding' voor het mislopen van de promotie.

Meer uit Voetbal

Brenet mag na kwalificatie met Curaçao duel met Rangers overslaan

LIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.

3 uur geleden
Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

14 uur geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

14 uur geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

15 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

19 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

20 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

21 uur geleden