Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

SC Cambuur lost De Graafschap als koploper af

SC Cambuur lost De Graafschap als koploper af

DOETINCHEM (ANP) - SC Cambuur heeft in de Keuken Kampioen Divisie de koppositie overgenomen van De Graafschap. De topper in Doetinchem eindigde in 0-2. Beide titelkandidaten staan op 28 punten, maar de Friese ploeg heeft een wedstrijd minder gespeeld.

Erik Schouten maakte in de 42e minuut het openingsdoelpunt uit een chaotische situatie in het strafschopgebied van de 'Superboeren'. Na de rust ging De Graafschap fanatiek op jacht naar de gelijkmaker. Doelman Sonny Stevens bleef echter goed overeind. Uit een counter besliste Giovanni Korte de wedstrijd met een fraaie boogbal over doelman Rody de Boer.

Beide clubs waren vorig seizoen op weg naar de eredivisie. Doordat de KNVB de competitie vanwege de coronacrisis vroegtijdig beƫindigde, kon zowel koploper Cambuur als nummer 2 De Graafschap de felbegeerde promotie vergeten. Beide clubs spanden gezamenlijk een kort geding aan tegen de KNVB, maar werden in het ongelijk gesteld. Ze ontvingen nog wel een 'schadevergoeding' voor het mislopen van de promotie.

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

55 minuten geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

3 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabiƫ.

3 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

5 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

5 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

7 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

10 uur geleden