Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

SBS9 wordt Viaplay TV en gaat onder meer Formule 1 uitzenden

SBS9 wordt Viaplay TV en gaat onder meer Formule 1 uitzenden

HILVERSUM (ANP) - Talpa Network en streamingdienst Viaplay gaan samenwerken. Een selectie uit het sportaanbod van Viaplay is daardoor vanaf 5 april te zien op Viaplay TV, de nieuwe naam van de Talpa-zender SBS9. Het gaat om de Formule 1, darts van de Professional Darts Corporation (PDC) en voetbalwedstrijden uit de Engelse Premier League en Duitse Bundesliga.

Het eerste grote sportevenement op de nieuwe zender Viaplay TV is de Formule 1-race van Japan, aankomend weekend. Onder meer de tweede vrije training, de kwalificatie en de race zelf zijn dan bij de zender te zien. Een woordvoerder van Talpa Network laat desgevraagd weten dat het nog niet bekend is of komende wedstrijden in de Formule 1 ook bij het nieuwe Viaplay te zien zullen zijn. Frans Klein, directeur Video bij Talpa Network spreekt van "een prachtige samenwerking". Marco Zwanenveld, hoofd sport bij Viaplay Nederland ziet de samenwerking als "een mooie volgende stap voor Viaplay in Nederland".

SBS9 startte in 2015 als vierde zender van Talpa Network. Op de zender waren sindsdien vooral films en series te zien. Het Zweedse Viaplay is in Nederland sinds maart 2022. De zender is te zien via een betaald abonnement.

Meer uit Binnenland

Arrestant overleden op binnenplaats van politiebureau Oss

OSS (ANP) - Een arrestant is overleden nadat hij onwel werd op de binnenplaats van het politiebureau in Oss. De man was aangehouden voor een inbraak in de Noord-Brabantse plaats. Politieagenten probeerden hem te reanimeren. Ook arriveerden een ambulance en een traumahelikopter. Maar het lukte niet meer hem te redden.

18 minuten geleden
Brand in buurt Schiphol geblust, vluchtschema's onveranderd

SCHIPHOL (ANP) - De brand in de buurt van Schiphol, die ervoor zorgde dat landende vliegtuigen moesten uitwijken naar een andere baan om uit de rook te blijven, is geblust, meldt de Veiligheidsregio Kennemerland. De vliegtuigen landden tijdelijk op de Aalsmeerbaan in plaats van de Kaagbaan. Die maatregel werd ingesteld rond 21.00 uur.

6 uur geleden
17-jarige jongen aangehouden wegens schietincident metro Schiedam

SCHIEDAM (ANP) - De politie heeft zaterdagavond een 17-jarige jongen uit Rotterdam aangehouden wegens een schietincident op vrijdagmiddag. Toen is op het station van Schiedam in een wagon van een metro geschoten, waarbij mogelijk iemand gewond is geraakt.

7 uur geleden
Vliegtuigen Schiphol landen op andere baan om brand in de buurt

SCHIPHOL (ANP) - Wegens een brand in de buurt van Schiphol is besloten dat landende vliegtuigen uitwijken naar een andere baan om uit de rook te blijven. Dat heeft een woordvoerder van Schiphol zaterdag gezegd.

7 uur geleden
Opnieuw miljoenen lichten uit tijdens Earth Hour

ZEIST (ANP) - Miljoenen lichten gaan wereldwijd een uur uit tijdens Earth Hour zaterdagavond. Het initiatief is bedacht door het Wereld Natuur Fonds (WWF) en bedoeld om aandacht te vragen voor de kwetsbaarheid van de planeet.

11 uur geleden
Protest tegen racisme in Amsterdam rustig verlopen

AMSTERDAM (ANP) - Het protest tegen racisme en fascisme zaterdag in Amsterdam is rustig verlopen. De politie heeft niemand aangehouden, laat een woordvoerder weten. Bij de demonstratie liepen duizenden actievoerders van de Dam naar het Museumplein. De meeste deelnemers zijn inmiddels vertrokken.

11 uur geleden
Twee aanhoudingen bij protest NVU en tegenactie antifascisten

BAARN (ANP) - Bij een demonstratie in Baarn zijn zaterdag twee mensen aangehouden, meldt de politie. Het ging om een demonstratie van de rechts-extremistische Nederlandse Volks-Unie (NVU) die ook tegendemonstranten had getrokken van onder meer Anti Fascistische Aktie Utrecht en ROOD.

11 uur geleden