Saudische speler naar ziekenhuis na botsing in duel met Argentinië
LUSAIL (ANP) - De Saudische verdediger Yasser Al-Shahrani is voor onderzoeken naar het ziekenhuis gegaan na zijn pijnlijke botsing met zijn doelman tijdens de verrassende 2-1-zege op Argentinië op het WK. Hieruit is volgens lokale media gebleken dat Al-Shahrani meerdere breuken in zijn gezicht en een interne bloeding heeft opgelopen.
In een video via sociale media stelt Al-Shahrani supporters van het Saudische elftal gerust door vanuit een ziekenhuisbed te zeggen dat het met zijn herstel goed gaat. Het is nog niet duidelijk of de voetballer zaterdag kan spelen tegen Polen.
Saudi-Arabië was de 2-1-voorsprong op titelkandidaat Argentinië fel aan het verdedigen toen Al-Shahrani in de slotfase hard in aanraking kwam met de knie van doelman Mohammed Al-Owais. De verdediger moest het veld per brancard verlaten, maar zonder hem verdedigde zijn ploeg met succes de voorsprong.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
11 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
11 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
12 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
12 uur geleden