Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Saudische organisatie: Turkse voetbalclubs schonden afspraken

Saudische organisatie: Turkse voetbalclubs schonden afspraken

RIYAD (ANP) - De wedstrijd tussen Galatasaray en Fenerbahçe om de Turkse Super Cup in Saudi-Arabië is afgelast, omdat beide clubs zich niet aan de vooraf gemaakte afspraken hielden. Dat heeft de organisatie verklaard.

De clubs zouden elkaar vrijdagavond treffen in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië, maar vlak voor de aftrap werd het duel afgelast. Volgens de Turkse lezing zouden de clubs hebben geweigerd het veld op te komen, omdat de lokale autoriteiten het verboden om posters en spandoeken met daarop de beeltenis van Mustafa Kemal Atatürk, de grondlegger van het moderne Turkije, in het stadion te laten zien.

De Saudische organisatoren beweren dat er duidelijke afspraken waren gemaakt met de Turkse voetbalbond. "Het spel zou volgens de internationale voetbalregels plaatsvinden, zonder statements die buiten de sport liggen. Ondanks dat er consensus was over deze afspraken, hielden de twee teams zich daar jammer genoeg niet aan."

De Turkse minister van Sport en de directies van Fenerbahçe en Galatasaray zijn inmiddels in overleg over hoe en waar de Super Cup moet worden gespeeld. Supporters van beide clubs hadden liever gezien dat de Super Cup in Turkije was afgewerkt.

Meer uit Voetbal

Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

1 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

11 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

11 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

12 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

14 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

15 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

17 uur geleden