Sassuolo als eerste Italiaanse voetbalclub weer in training
SASSUOLO (ANP) - Als eerste club uit de Serie A heeft Sassuolo de training hervat. De spelers van de Italiaanse voetbalclub meldden zich maandag in kleine groepjes op het trainingscomplex. Op videobeelden is te zien dat zes spelers, verspreid over drie velden, loopoefeningen doen. De komende dagen gaan meer clubs weer beginnen, zoals koploper Juventus, de club van Matthijs de Ligt en Cristiano Ronaldo.
Sassuolo laat ieder uur zes spelers toe op het complex. Ver uit elkaar doen ze daar hun oefeningen. Groepstrainingen zijn tot 18 mei verboden. Mogelijk kunnen de Italiaanse clubs daarna wel weer wat voetbalinhoudelijke oefeningen in groepsverband gaan doen.
Italië behoort tot de landen die het zwaarst zijn getroffen door het coronavirus. Volgens de laatste officiële cijfers zijn er 28.884 mensen overleden aan het virus. De laatste wedstrijd in de Serie A is van 9 maart. Sassuolo won toen met 3-0 van Brescia. In de Serie A staan nog twaalf speelrondes, plus enkele inhaalwedstrijden op het programma.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
3 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
3 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
6 uur geleden