Sassuolo als eerste Italiaanse voetbalclub weer in training
SASSUOLO (ANP) - Als eerste club uit de Serie A heeft Sassuolo de training hervat. De spelers van de Italiaanse voetbalclub meldden zich maandag in kleine groepjes op het trainingscomplex. Op videobeelden is te zien dat zes spelers, verspreid over drie velden, loopoefeningen doen. De komende dagen gaan meer clubs weer beginnen, zoals koploper Juventus, de club van Matthijs de Ligt en Cristiano Ronaldo.
Sassuolo laat ieder uur zes spelers toe op het complex. Ver uit elkaar doen ze daar hun oefeningen. Groepstrainingen zijn tot 18 mei verboden. Mogelijk kunnen de Italiaanse clubs daarna wel weer wat voetbalinhoudelijke oefeningen in groepsverband gaan doen.
Italië behoort tot de landen die het zwaarst zijn getroffen door het coronavirus. Volgens de laatste officiële cijfers zijn er 28.884 mensen overleden aan het virus. De laatste wedstrijd in de Serie A is van 9 maart. Sassuolo won toen met 3-0 van Brescia. In de Serie A staan nog twaalf speelrondes, plus enkele inhaalwedstrijden op het programma.
Meer uit Voetbal
ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
52 minuten geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
12 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
13 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
15 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
16 uur geleden