Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Santos-voorzitter heet Neymar officieus welkom

Santos-voorzitter heet Neymar officieus welkom

SANTOS (ANP/DPA) - De Braziliaanse voetballer Neymar keert vrijwel zeker terug bij FC Santos. "Het is tijd dat we onze geschiedenis gaan herschrijven. Kom weer naar huis, we ontvangen je met open armen", sprak Santos-voorzitter Marcelo Teixeira in een videoboodschap op Instagram. Een officiële bevestiging van de komst naar de club waar hij zijn loopbaan begon, is er nog niet.

Eerder op dinsdag werd al wel bekend dat Neymar per direct is vertrokken bij Al-Hilal uit Saudi-Arabië. De 32-jarige Braziliaanse aanvaller was met de club overeengekomen om het contract te ontbinden, zo meldde Al-Hilal in een korte verklaring op X.

Neymar had in 2023 Paris Saint-Germain verruild voor Al-Hilal, dat 90 miljoen euro voor hem betaalde. De aanvaller was lang geblesseerd, maakte in oktober vorig jaar zijn rentree maar raakte al snel weer geblesseerd aan een dijbeen. Zijn contract in Saudi-Arabië liep nog door.

Neymar voetbalde tot 2013 in zijn vaderland bij Santos, waarna FC Barcelona hem overnam.

Meer uit Voetbal

Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

1 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

1 uur geleden
FC Barcelona blijft na winst tegen Rayo Vallecano op titelkoers

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.

1 uur geleden
Brobbey schiet Sunderland naar winst op Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.

1 uur geleden
Til keert na maand terug in basiselftal PSV, Veerman op de bank

VELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.

1 uur geleden
NEC speelt thuis gelijk tegen sc Heerenveen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.

2 uur geleden
Dokter leidt vijfkamp na twee onderdelen op WK indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft de leiding genomen na het tweede onderdeel op de vijfkamp bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De Groningse meerkampster klom naar de eerste plek in de tussenstand door het hoogspringen te winnen met 1,87 meter. Dokter gaf daarmee haar flitsende start een vervolg, want ze opende de wedstrijd met een dik persoonlijk record van 8,19 seconden op de 60 meter horden.

4 uur geleden