Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sankoh leidt Heracles met drie doelpunten langs Almere

Sankoh leidt Heracles met drie doelpunten langs Almere

ALMERE (ANP) - Mohamed Sankoh heeft Heracles Almelo met drie treffers langs Almere City geleid. De gasten uit Almelo wonnen het duel met 5-0. Sankoh opende al na 4 minuten de score. In de 64e minuut zorgde hij voor de tweede treffer en hij maakte 3 minuten voor tijd zijn derde. De andere twee doelpunten kwamen op naam van Abdenego Nankishi.

Heracles Almelo begon goed in Almere met de snelle goal. Sankoh schoot de bal van dichtbij in het doel. Almere City ging daarna op jacht naar de gelijkmaker. Keeper Michael Brouwer moest een aantal keren redding brengen en slaagde erin zijn doel schoon te houden. In de tweede helft ging Almere City door met aanvallen. Het leverde mogelijkheden op voor onder anderen Thomas Robinet. In de 64e minuut profiteerde Heracles van alle ruimte die het kreeg van de offensieve thuisploeg en kwam via Sankoh op een 2-0-voorsprong.

Na opnieuw een schot van Sankoh, dat niet goed werd gepakt door doelman Nordin Bakker, kon Nankishi de 3-0 maken. Niet veel later passeerde Nankishi de keeper met een schot vanaf ruim 20 meter opnieuw. Drie minuten voor tijd maakte Sankoh de derde treffer van de wedstrijd en bezorgde Heracles Almelo een ruime overwinning. Voor Almere City was het de eerste nederlaag sinds 23 september.

Meer uit Voetbal

Portugal klopt Spanje in finale Nations League na strafschoppen

MÜNCHEN (ANP) - Portugal heeft voor de tweede keer de Nations League gewonnen. De ploeg van bondscoach Roberto Martínez versloeg Spanje in München na strafschoppen. Het duel was na negentig minuten in 2-2 geëindigd, in de verlenging werd niet gescoord. De Spanjaard Álvaro Morata was de enige voetballer die miste vanaf elf meter.

5 uur geleden
Lewandowski weigert nog voor Polen uit te komen

WARSCHAU (ANP/DPA) - Topaanvaller Robert Lewandowski heeft een crisis veroorzaakt rond de nationale voetbalploeg van Polen. De spits van FC Barcelona weigert nog voor zijn land uit te komen zolang Michal Probierz de bondscoach is. Polen is een van de tegenstanders van Nederland in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar.

5 uur geleden
Bij Feyenoord ontslagen coach Priske terug bij Sparta Praag

PRAAG (ANP) - Brian Priske gaat weer als trainer aan de slag bij Sparta Praag. Dat meldt de Tsjechische club op de website. Priske begon het afgelopen seizoen als coach van Feyenoord. De 48-jarige Deen werd door de wisselvallige prestaties in Rotterdam in februari ontslagen. Na een korte interim-periode met Pascal Bosschaart werd nog diezelfde maand Robin van Persie gepresenteerd als opvolger van Priske.

5 uur geleden
Brons voor Frankrijk in Nations League na zege op Duitsland

STUTTGART (ANP) - De nationale voetbalploeg van Frankrijk heeft brons veroverd in de Nations League. Het Franse elftal van bondscoach Didier Deschamps won in Stuttgart de wedstrijd om de derde plaats van Duitsland met 2-0.

11 uur geleden
Spalletti vertrekt als bondscoach Italië na nederlaag tegen Noren

REGGIO EMILIA (ANP) - De Italiaanse voetbalbond gaat op zoek naar een nieuwe bondscoach. Luciano Spalletti, die die functie sinds september 2023 vervult, zit maandag in het WK-kwalificatieduel met Moldavië voor het laatst op de bank. Dat bevestigde de 66-jarige trainer tijdens een persconferentie.

13 uur geleden
Depay is niet zo bezig met titel beste topscorer ooit van Oranje

HELSINKI (ANP) - Memphis Depay is naar eigen zeggen niet zo bezig met de titel van topscorer aller tijden van Oranje. Maar dinsdagavond tegen Malta kan het zomaar gebeuren. Twee treffers in Groningen volstaan om Robin van Persie te evenaren, die met vijftig doelpunten nog steeds de productiefste international van Nederland is. "Het zou kunnen", zei de spits van Corinthians na een uitzege op Finland (0-2) in de WK-kwalificatie. "Scoren voor Oranje is altijd leuk."

21 uur geleden
Koeman houdt gemengde gevoelens over aan zege van Oranje

N i e u w bericht, meer informatie na 2e alinea met meer quotes Koeman

1 dag geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!