
Sané vervangt geblesseerde Undav in selectie Duitsland
BERLIJN (ANP) - Duitsland mist de komende twee Nations League-wedstrijden Deniz Undav. De spits van VfB Stuttgart is niet op tijd hersteld van een spierblessure, meldt de Duitse voetbalbond.
Leroy Sané van Bayern München neemt de plek in van Undav en maakt daarmee voor het eerst sinds het EK deel uit van de Duitse selectie.
Duitsland is in de groep van Nederland al zeker van een plek in de kwartfinales van de Nations League. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann speelt zaterdag tegen Bosnië en Herzegovina en volgende week dinsdag tegen Hongarije. De Hongaren strijden samen met Oranje voor de tweede plek achter Duitsland.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft met Guus Til overeenstemming bereikt over een nieuw contract. De 27-jarige middenvelder is nu tot de zomer van 2028 aan de landskampioen verbonden. "Dit is voor ons een belangrijke slag", reageert Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV via de club.
1 uur geledenBRATISLAVA (ANP) - De voetballers van Jong Oranje zijn er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale van het Europees kampioenschap in Slowakije. De leeftijdsgenoten van Engeland waren in Bratislava met 2-1 te sterk. Liverpool-speler Harvey Elliott maakte met twee doelpunten het verschil voor Engeland, dat duidelijk de betere ploeg was en de meeste kansen kreeg.
2 uur geledenPALM BEACH GARDENS (ANP/RTR) - Kylian Mbappé heeft woensdag op het WK voor clubteams de groepstraining bij Real Madrid hervat. De Franse aanvaller miste de eerste twee groepswedstrijden. Nadat hij buikgriep had gekregen, werd Mbappé korte tijd opgenomen in een ziekenhuis in de buurt van Miami.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vivianne Miedema staat donderdag in de basis bij de Oranjevrouwen in de uitzwaaiwedstrijd tegen Finland. Dat bevestigde bondscoach Andries Jonker tijdens een onlinepersconferentie. Het zullen voor de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal haar eerste speelminuten zijn sinds begin april tegen Oostenrijk, toen ze een hamstringblessure opliep.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Robert Mühren speelt ook komend seizoen bij FC Volendam. De 36-jarige spits heeft zijn aflopende contract met een jaar verlengd en gaat met de Noord-Hollanders de Eredivisie in.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verkoopt Jakov Medic aan Norwich City. De 26-jarige Kroatische verdediger had nog een driejarig contract bij de Amsterdammers, die hem vorig seizoen aan de Duitse club VfL Bochum verhuurden.
5 uur geledenBRATISLAVA (ANP) - Jong Oranje begint de halve finale op het Europees kampioenschap voetbal in Slowakije tegen de leeftijdsgenoten van Engeland (aanvang: 18.00 uur) met drie wijzigingen in het basiselftal. Bondscoach Michael Reiziger mist de geschorste spelers Devyne Rensch, Kenneth Taylor en Ruben van Bommel en heeft Neraysho Kasanwirjo, Antoni Milambo en Ernest Poku als vervangers aangewezen.
5 uur geleden